Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott a férjetek szórakozni...

Szokott a férjetek szórakozni menni míg Ti otthon babáztok?

Figyelt kérdés

Hétvégén a férjem szeretne elmenni szórakozni, én ugye nem tudok vele menni mert itt van a kisbabánk aki 3 óránként szopizik.

Ti hogy viselitek? Vagy ez nem normális ha már család vagyunk?


2010. jan. 14. 19:55
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
70%
Amikor kislányom még picurka volt, tehát éjjel is szopizott, férjemnek eszébe sem jutott kimozdulni. Mindketten állandóan halál fáradtak voltunk. Mióta már a nagy a kisasszony (már 11 hónapos), és rá lehet bízni szüleimre is, azóta mindketten járunk szórakozni. Többnyire külön, mert nincs pofám mindig anyuékra sózni a gyermeket, így az egyikünk őrzi otthon, de van, hogy együtt is, úgy havonta egyszer, és akkor anyuék vigyáznak rá. Szerintem semmi rossz nincs abban, hogy férjed el akar menni kicsit szórakozni, hadd menjen, majd eljön a Te időd is, mikor már nem leszel a babóhoz láncolva, mert picike, és akkor majd apuci csücsül otthon, Te meg jól szórakozol. :-)
2010. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
66%

Az én életem elég pörgős volt mert vendéglátóztam, és együtt jártunk bulizni,ha nem mentem ő se akart.

mióta megszültem,nem járok el igazából bulizni, de a párom se, csak leszalad megiszik 1-2 sört és kész.

Jó,néha hiányzik,hogy csavarogjak,bulizzak érthető is hisz 24 vagyok. De,a gyereket nem azért szültem,hogy a nagyikkal aludjon,vagy apa virrasszon vele. Nem lenne nyugodt lelkiismeretem,ha én moziznék,miközben lehet értem sír. Vagy engem keres álmában...

2010. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
58%
Mindenkinek más a normális, ez ki is derült a válaszokból. Én nagy bulizós voltam mindíg, de amióta terhes letem, nem voltam sehol. Ezt éjjeli szórakozásra értem és nem fodrászra és nem barátnőkkel,barátokkal való csevegésre. Szerintem teljesen más a két "szórakozási" mód. Párom sem megy nélkülem,nélkülünk, mindíg közös a program a 11 hónapos lányunkkal. Olyat szervezünk hogy együtt mehessünk. Discó, éjjeli kimaradások kizárva,(mondjuk sosem volt nagy bulizós előtte sem) nem is akar menni. Egyik nap mondta hogy moziba menjünk el, akkor vigyázott anyukám a lányra. Szerintem ha már valakinek családja van, az mondjon le az éjjeli kimaradásokról, a foci,teke stb.. persze belefér,mert kell a kikapcsolódás nekik is.
2010. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
86%
Az én férjem el szokott menni egy héten 1x ritkán 2x. Nem örülök neki de általában akkor megy el amikor a babát már leteszem aludni. Utána én is fürdök, kicsit netezek, kicsit Tv-zek és elalszom. Végül is miért ne mehetne el 1x-1x? Neki is kell egy kis lazítás a haverokkal Ő is sokat dolgozik.
2010. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk sincs segítség mégis mindíg megyünk gyerekestől gyerekesekhez. Bulizni meg nem a férjem ment el eddig a két év alatt mert ő nem bulizós. Hanem én mentem el kétszer a két év alatt a barátnőmmel. Semmiféle problémát nem jelentett. Akkor mentem el amikor a lányunk már aludt, és mire felkelt újra itthon voltam. Apa meg itthon volt vele éjszaka és nem csinált problémát abból hogy én discoba vágytam. Pedig már 34 éves vagyok. És akkor mi van. Én oda vágytam hát elmntem. Kitáncoltuk magunkat a két gyerekes barátnőmmel és haza jöttünk. Nincs ebben semmi rossz szerintem. És igen. Csak az érzi magát bezárva aki saját magát zárja el a külvilágtól és a gyerekre hivatkozik meg arra hogy nins segítsége. Nekem sincs senki, mégis élünk társasági életet.
2010. jan. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
75%

01-14 20,14-es vagyok

Na elmesélem hogy jártam!

Ugye mondtam,hogy el szoktam én is járni,fodrászhoz stb...

Beteg a babám,már lassan egy hete tart,de már lábadozik.Gondoltam apa úgyis otthon van,szokott rá eddig is vigyázni,jól elvoltak,nem lesz semmi,ha én átugrom a velünk szemben lévő fodrászhoz.

Képzeljétek el,hogy még vizes volt a hajam,mikor haza kellett szó szerint rohannom,mert apa telefonált,hogy a baba annyira sír,hogy már nem bír vele.


Mire hazaértem,a gyerek úszott az izzadságban,és már sírni sem tudott,csak hüppögött.(5 méterre voltam otthonról,szóval nagyon belemerült a sírásba.)Ahogy felvettem,mintha elájult volna,azonnal elaludt a kezembe.A hasamon aludt,és amikor felébredt is ijedten nézett rám,hogy tényleg én vagyok e.


Soha nem gondoltam volna,hogy ennyire hiányzok neki.Félelmetesen nézett ki a kislány,és én megfogadtam,hogy ha beteg,én soha többé sehova nem megyek el mellőle.


5 hós baba anyukája

2010. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
72%

Mi nem igen voltunk bulizósok, csak ritkán jártunk el, úgyhogy nincs ilyen "problémánk" A kisfiunk születése előtt is csak együtt mentünk szórakozni.

Abban mondjuk semmi rossz nincs ha elmegy megiszik néha egy sört a haverokkal. De nekem az sok lenne a mozizna, buliba járna, vagy minden este haverozna. Családod nem csak a nő akar, szerintem egy normális kapcsolatban mindkét fél. A másik meg az ha nem tud lemondani a buliról (egyik sem) akkor nem kell még gyereket vállalni. (rendszeres bulizásra értem, nem arra, hogy néha-néha találkozik a haverral/barátnővel) Bezárkózni sem kell, lehet a családdal is szórakozni, vagy kettesben a férjeddel.

2010. jan. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
62%

Az én párom nem szokott elmenni, pedig gyerek előtt minden hétvégén mentünk bulizni. Néha megkérdezem, hogy nem akar-e elmenni, nem hiányzik-e neki, de mindig azt mondja, hogy nélkülem úgysem menne, mert tudja, hogy én is szeretnék elmenni néha, de a kisfiunkat nem tudjuk odaadni éjszakára másnak, mert 3-4× felkel és így nem bízom másra. Majd ha nagyobb lesz és anyu tud rá vigyázni éjjel, mert nem kel fel, akkor megyünk együtt.

Biztos fájna is, ha egyedül menne, de nem tartanám vissza. Úgy gondolom, hogy ezt neki kell éreznie, hogy bánt vele. Oké, hogy nem akar börtönben élni egy férfi, de az én párom tisztába van vele, hogy ő sokkal szabadabb, mint én, hisz egész nap bevagyok zárva a gyerekkel a házba, mert ilyen hidegbe nem is tudnék hova menni vele. Meg nem is alszik máshol, így nem mehetek el pl. barátnőhöz. Ő napközben tud találkozni a barátaival, beszélgetnek, együtt ebédelnek, esetleg hétvégén átjönnek és beszélgetünk vagy főzünk valamit, de ennyi.

2010. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is elmegy szórakozni (foci, munkhelyi bulik),de együtt is elmegyünk néha moziba, vacsizni(addig anyukám vigyáz a fiamra) és néha én is elmegyek a barátnőimmel(addig a párom vigyáz rá).

Szerintem ez így pont jó.


Bár megjegyzem az én fiam már tápszeres, így az apukája és a nagymamája is tudja etetni. Azért így könnyebb.


Szerintem mindenkinek kell egy kis kikapcsolódás a mindennapokból. Külön-külön és kettesben is.

2010. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

Eljár :)

Kosarazik, így edzésre és meccsekre elmegy. Hát van hogy éjjel jön haza. Akkor nehéz amikor épp nyűgös napunk volt.

2010. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!