Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott a férjetek szórakozni...

Szokott a férjetek szórakozni menni míg Ti otthon babáztok?

Figyelt kérdés

Hétvégén a férjem szeretne elmenni szórakozni, én ugye nem tudok vele menni mert itt van a kisbabánk aki 3 óránként szopizik.

Ti hogy viselitek? Vagy ez nem normális ha már család vagyunk?


2010. jan. 14. 19:55
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
68%

hetente egyszer kap apa kimenőt, akkor elmegy a haverjaival néhány órára, söröznek, filmeznek ...

sztem ez teljesen normális, nincs ebben semmi rossz.

te el szoktál menni? ha nem , akkor itt az ideje, ha nem tudod nagyszülőkre bízni, akkor apa .

neked is jár , hogy elmenj. én is minden héten 1x elmegyek.

2010. jan. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
63%
Semmi kivetni valót nem találok abban,hogy néha-néha elmegy szórakozni.Azt pedig,hogy külön nem mehet valaki szórakozni önzőségnek tartom.Hagy menjen szórakozni,nem értem miért kellenne vele tartanod.Ha nem tudod megoldani a gyermek etetését,felügyeletét,ennyi.Neked otthon kell maradni.Majd eljön a te időd és milyen jól fog esni a barátnőkkel egy jó kis buli.
2010. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk is elmegy néha munka után a barátokkal, de általában 9 körül fektetésre otthon van. Ilyenkor én fürdetem, de nem bánom, mert általában apa a fürdés felelős. Én napközben járok össze a szintén babás barátnőimmel dumcsizni a 4,5 hós kislányommal együtt. Járok fodrászhoz, akkor a mama van a gyerekkel és a bevásárlást is én intézem este, ha apa hazajött. Mert én így szeretem :)
2010. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
80%
Mi a baba előtt is nagyon eljárogatósak voltunk, bulizgattunk, sörözések a barátokkal, házibulik, kerti sütögetések, stb. Amióta babánk van, megosztjuk, és mindig egyikünk képviseli a családot:) Apa is eljár, és én is el szoktam fürdetés, etetés és altatás után (tápszeres és átalussza az éjszakát), így észre sem veszi a picur, hogy nem vagyok itthon:) Mostanában, már kettesben is többször megyünk, mert a nagyszülők is szeretnek babázni, és ilyenkor náluk alszik, szeret ott lenni, a nagyszülők örülnek, mi meg feltöltődve babázunk újra. Persze, hogy az élet megváltozik, mert van egy pici baba, de azért nem áll meg, két felnőtt embernek ugyanúgy kell a kikapcsolódás mint annak előtte. Egyébként ahová csak lehet, mi visszük magunkkal a picit is, szerencsére az ismeretségi körben is sok hasonló korú pici baba van, így könnyebb babás programot szervezni:)
2010. jan. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
52%

Az én férjemnek hál istennek nincsen igénye ilyesmire, igaz mi előtte is együtt jártunk bulizni, sosem külön. Persze nem mindegy, hogy mit értesz szórakozás alatt. Ha elmegy egyet focizni, vagy beül egy sörre munka után néha a kollégájával, ha neki erre szüksége van, az szerintem még normális, akkor ha te bírod otthon addig egyedül (gondolom pici még a baba, ha 3 óránként szoptatsz). Persze ennek is kölcsönösnek kell lennie.

Az én babám 6 hós lesz, és elég sírós baba, én nagyon örülök, ha a férjem végre hazaér és segít, és elég rosszul esne, ha ő inkább elmenne bulizni, vagy moziba, vagy akárhová... Az élet megváltozott, és ezt mindketten akartuk.

Persze kettesben hétvégente elmegyünk ide-oda, amíg a nagyik vigyáznak a babánkra pár órát :) Egy kis pihenés mindkettőnknek jár.

2010. jan. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező, nem írtad, hogy te miért nem mész el soha. Az, hogy a baba 3 óránként eszik, az nem indok. Lefejed a tejet és kész, megeszi egyszer cumisüvegből. És akkor máris van 5-6 órád egy jó kis bulira. Apa is gondolom szó nélkül otthon marad, hiszen ugyanannyi köze van a babához, mint neked, ugyebár.

Úgy látom, a válaszok csaknem egyöntetűek: menjen apa bulizni, mert az jó neki (és akkor nektek is...), de menj te is, mert az is jó lenne mindenkinek!

2010. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
65%

Nálunk apa meló után maszekolni megy, igy se kedve, sem energiája bulizni. Meg nélkülem nem szivesen megy. Mi együtt szeretünk szórakozni. Ha ugy érezzük, h jó lenne egy kis baráti összeröffenés, akkor megbeszélünk egy hétvégét, és vagy nálunk főzünk, grillezünk, vagy valamelyik barátnál. Mivel a barátaink is családos emberek, mindenki 2 gyerekkel, nem könnyű csak ugy egyik pillanatról a másikra összejönni.

Ha pedig keten szeretnénk menni, akkor megyünk. Havonta egyszer kimozdulunk ketten egy estére.

A lányunk már nem kicsi, 16 hónapos, de eszméletlenül anyás, igy én nehezen lógok el.(van még két nagy fiunk is) Pedig apa bármikor szivesen vigyáz a lányunkra. (már amikor itthol van).

Nekünk igy jó.

2010. jan. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
56%
Soha.
2010. jan. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
42%

08.34-es vagyok, meglepve látom, hogy egyedül ez én válaszomat pontoztátok le, megkérdezhetem, hogy miért? Mi rossz van abban, ha a férjem nem nélkülem jár bulizni, hanem együtt érezzük jól magunkat?

Ne mondja nekem senki, hogy örül ha a férje máshol bulizik, míg ő otthon egyedül látja el a pici babát.....

2010. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
57%

megint 08.34-es vagyok, köszi szépen lányok, hogy válasz helyett ismét csak lepontozni tudtok, komolyan mondom nem is értelek titeket, semmi bántót nem mondtam, csak válaszoltam a kérdésre...

mindenesetre most már kezdem kapizsgálni, hogy miért is jár el a férjetek máshová kikapcsolódni, ahelyett, hogy ezt veletek tenné meg.... mindegy is, ez a kérdés legalább ráébresztett, hogy igencsak ritka kincs az olyan férj, mint a lepontozott válaszadóké, vagyis aki egy gyerek születése után arra a pár hónapra szintén lemond az addigi szórakozásról és életformát változtat, és új módját találja meg a kikapcsolódásnak a feleségével közösen... most még inkább becsülöm és inkább vele töltöm az időt, ahelyett, hogy a ti kérdéseitekre válaszolgatnék, annak reményében hogy segíthetek nektek...

lehet újból lepontozni, sziasztok :)

2010. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!