Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott a férjetek szórakozni...

Szokott a férjetek szórakozni menni míg Ti otthon babáztok?

Figyelt kérdés

Hétvégén a férjem szeretne elmenni szórakozni, én ugye nem tudok vele menni mert itt van a kisbabánk aki 3 óránként szopizik.

Ti hogy viselitek? Vagy ez nem normális ha már család vagyunk?


2010. jan. 14. 19:55
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
82%

16,57-es anyuka! Itt szerintem normál helyzetről beszélünk (legalábbis én arra értettem), nem pedig arról ha beteg a gyerek. Akkor kinek lenne egyáltalán kedve elmenni otthoról bárhová is, nemhogy még bulizni! És a te babád még nagyon picike is. Én akkor mentem el először amikor 16 hónapos volt, másodszor meg rá egy hónapra. Addig sem időm, sem energiám, sem pedig kedvem nem lett volna a bulira. Addig csak összejártunk a színtén gyermekes barátainkkal és az bőven elég is volt. Természetesen ha beteg a gyerek, bármennyi idős legyen is, én legalábbis soha nem mennék buliba.

Neked pedig ne legyen lelkifurdid mert nem buliba mentél csak a közeli fodrászhoz. Ez pedig teljesen normális dolog. Tehát nyugodj meg és ha lesz rá alkalmad bátran menj el buliba vagy bárhová máshová ha szükségét érzed és nem beteg a babucid!

2010. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!