Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor már 1 évesek, akkor...

Amikor már 1 évesek, akkor már alább fog hagyni ez a nagy féltés, hogy nem merem másra bízni?

Figyelt kérdés

most 3 hónapos múlt, egyedül vagyok vele.

egyfolytában agyalok, hogy dolgoznom kellene nemsokára, pontosabban a helyzet aggaszt, lenne is munkám külföldön, még 2-4 hetekre is kijárogathatnék oda-vissza, de egyszerűen senkiben nem tudok megbízni, hogy pl nem ad neki tehéntejet, vagy glutén alapúakat, vagy hogy nem hagyják e sírni, (a környezetemben már pár napos babát "nevelnének" hogy nem kell rohanni hozzá - az eszem megáll), alszik e eleget, pontosan viszik e oltatni, stb


ezen gondolkodván én rájöttem, hogy én nem is csak féltem, egyenesen rettegek, ha nincs a közelemben.


elvileg 1 éves kortól adható bölcsibe, valahogy ettől nyugodt is lennék, de ha kint dolgoznék, akkor más kezeiben lenne. de akkor már erősebb az immunja. elvileg ennek működnie kellene. csak nem tudom, hogy ez a rettegés, féltés akkor már múladozik, elmúlik?


habár lehet nem sok tapasztalatot fogok kapni...


2014. aug. 22. 23:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

tényleg pont ilyen, "mintha egy testrészem hiányozna" :)


csak én azt is sajnálom, hogy úgy örül mindennek és pl játékokra sem igen költök, mert inkább pelenkát veszek..én ezt azért hosszú távon nézni..

2014. aug. 24. 00:50
 12/12 A kérdező kommentje:
*és ezt azért hosszú távon
2014. aug. 24. 00:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!