Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek nagyon nehéz volt a...

Akiknek nagyon nehéz volt a kisbabájukkal (rossz alvó vagy sirós baba stb. ), megosztanátok velem?

Figyelt kérdés
Aki esetleg lenne olyan kedves és leirná a történetét megköszönném.Tapasztalatcsere céljából.Meg az is érdekelne mikor volt jelentös változás azaz mikor lett vele egyszerübb..nekem nagyon-nagyon nehéz az 5 hónaposommal és ezért érdekel másoknál milyen gondok voltak
2014. aug. 30. 22:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem a fiam onnantól kezdve üvöltött, hogy hazajöttünk a korházból, és kb 8 hónapos korában hagyta abba. Na jó, volt olyan, hogy megszünt egy- két órára a sírás, de ritkán. A gyerekorvos is csodálkozott, de nem talált semmi okot az ordítására. Annyit állapított meg, hogy hasfájós, és borzasztó ez a kiabálás. .-(

Napközben nem aludt csak 2x 15 percet, azt is a kezemben, nem lehetett letenni. Tanácsolták, hogy hagyjam sírni, ne vegyem fel. Hagytam 2 órát a kiságyban, lila volt már a feje, aztán elaludt 10 percre, aztán folytatta. Később vettem egy rugalmas hordozókendőt, és abba aludt a hátamon.

Folyton azon tépelődtem, hogy biztosan rossz anya vagyok, hogy nekem ennyit sír a gyerekem.

Ma már 5 éves. 1 évesen teljesen megváltozott, és azt mondom, hogy ha választani lehetne, inkább végigcsinálnám még egyszer ezt a küzdelmes időszakot, ha ez az ára annak hogy ilyen okos,szófogadó, intellektuális gyerekem legyen. :-)

A második gyermekem pont az ellentettje. Minta gyerek volt egy éves koráig. Evett aludt játszott, ahogy azt az ember elképzeli, mikor az első babáját várja. :-)Onnantól kezdve viszont ő is megváltozott, csak ő egy igazi kisördög lett. :-) Nagyon szófogadatlan, és nem is olyan megbízható mint az első volt.

Próbálj megnyugodni, mindig egyre könnyebb lesz vele. Kösd le a figyelmét, és szeretgesd amennyit csak teheted, hidd el megnyugszik majd ő is. :-)

Jó babázást!

2014. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!az én babám napi 3szor fél órát alszik.az pont semmire nem jó mert mire belekezdek valamibe már ébred...és ha fent van akkor egész nap foglalkozni kell vele...szóval éjjel csinálhatok mindent de akkor is sokszor felsir....azért nem irigyellek 8 hónapos koráig sirt??Uristen óriási türelmed kellett hogy legyen...ö elöször mindig csak nyüszög és csak akkor sir ha mondjuk 10 percig is egyedül kell játszania.na akkor bömböl.
2014. szept. 1. 12:54
 13/14 anonim ***** válasza:

adsz nekei valami hasfájás ellenit?

az én babám is nyűgös, és nincs el magával, ha nincs minden rendben.

rájöttem akkor lesz sírás, ha vagy éhes, vagy tele van széllel, vagy a pelus, amikor nincs semmi, el van.

2014. szept. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
de ö nem sir csak nyüglödik látszik hogy nem akar egyedül lenni és ha felveszem minden ok....
2014. szept. 1. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!