Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki nem kapott...

Van olyan aki nem kapott ismerősöktől rokonoktól babaholmikat?

Figyelt kérdés
Mindenkitől azt hallom és olvasom is a neten hogy egy rakás babaruhát babaholmit kapott innen-onnan ismerőstöl ettöl attól és hogy alig kellett valamit venniük. Nem panaszkodni akarok csak érdekelne hogy van-e még rajtunk kívül ilyen akinek mindent meg kell vennie?
2014. szept. 13. 18:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%
A dolgok nagyobb részét mi is megvettük, ill. volt olyan aki a baba születése utáni látogatáskor mondta, hogy miért nem kértem, ő tudott volna adni ezt-azt. :)
2014. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Egyáltalán nem bántottál meg! Nem tudom hogy a környezetemben találnál-e tőlem segítőkészebb embert. Viszont egy egyszerű hétköznapi átlagember vagyok nem egy nagymenő puccos full gazdag igényes pali.
2014. szept. 13. 19:22
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Rokonoktól szinte semmit, pedig jó lett volna, barátnőktől kaptunk több cuccot is, nagyon jól esett a gesztus is, és jól is jöttek a picuri ruhák. Nagyobb dolgokat mindent venni kellett, csak ruhákat kaptunk 62-68-as méretig.
2014. szept. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem kaptunk senkitől semmit, mindent meg kellett vennünk, két kislányunk van 1 év korkülönbséggel így a kisebb leányzónak már nem kellett venni, átörökölte a nővérétől, de már nem tudja, mert egyméretűt hordanak mindenből még cipőből is és teljesen egyformát. Viszont a második leányzóról amik lemaradtak mindent eladtunk kiságy babakocsi ruhák nem terveztünk több babát, de még is érkezett egy kisfiú akinek mindent előröl meg kellett vásárolnunk Á-Z-ig!
2014. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megvettünk minden szükséges cuccot, bútorokat ,ágyneműt, babakocsit, stb, és ruhákat, nem kaptunk senkitől semmit,se a családból se a barátnőimtől. Meg sem fordult senki fejében, még a közelebbi családtagokéban sem hogy valamit majd tőlük kapjon a babánk.

(Arra bezzeg már volt eszük hogy tőlünk vittek volna mindent, komolyan azt képzelték hogy a vadiúj gyönyörű cuccokat majd ők vihetik,úgy hogy ők nekünk semmit nem adtak, és röhögnek egy jót hogy ingyen is jó cuccaik voltak. Vérig sértődtek mikor én pontosan azt adtam nekik amit ők nekem: a nagy semmit. )

2014. szept. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi semmit de tényleg semmit se kaptunk! !! Nem volt más kisbaba. Most születnek sorban, uh mi már adunk másoknak😊😊
2014. szept. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem kaptunk, kaptunk volna, de nem kértük. Nem szeretem az ilyesmit, magunknak se veszek használtat/másét se hordtam sose a családból. Nem vagyunk ilyen öröklős fajták:)
2014. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
rokonoktól semmit nem kaptunk,nincs a családban kisgyerek. viszont olyanoktól,akiket alig ismertem,megállítottak a boltban (kis faluban lakunk),h. mi újság,h. vagyok, és szóba hozta,h. tudna adni. illetve számomra tök idegenektől,anyukám kollegáitól, az ő unokájuk által kinőtt rucikat is kaptunk. nah ezen nagyon meglepődtem. persze itt senki ne gondoljon márkás ruhákra. nagyon sok viseltes darab volt,de itthon nagyon jól jöttek. most 17 hónapos a lányom,eddig 2 csomag bodyt kellett neki venni összesen,mióta megszületett,illetve az első nagy ruhakiadás is megtörtént az őszi-téli kollekció beszerzésével. de eddig szinte semmibe nem került. a helyetekben esetleg körbekérdeznék a tágabb ismerősi körben is,akár eladó rucikról is érdeklődve, még az is lehet,h. felajánlják ingyen.
2014. szept. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!