Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetés utáni állandó üvöltés...

Fürdetés utáni állandó üvöltés már 3 hónapja, másnál is volt, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A fürdetést szereti, de amikor kiemelem a kádból és leteszem megtörölgetni rögtön elkezd ordítani és csak fokozódik. A végére már visít. Pedig szerintem már rekord gyorsasággal csinálom. Már lassan 3 hónapos és ez minden este így megy. Másnak is volt ilyen? Valami praktika? Mikor múlt el? Igazából én már azt mondtam, hogy ez már nem normális dolog. Úgy visít, ordít, mintha nyúznám és már volt, hogy alig vett levegőt. Úgy gondoltam, majd megszokja, kinövi, mint bármi mást, de ez nem akar javulni...Utána is alig lehet megvigasztalni.

2014. szept. 13. 22:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Mikor jött el ez a mágikus, csodás pillanat?

Én készülök rá, hogy feljegyzem vastag betűkkel a naptárba, hogy mától nem sírt. :) De eddig minden fürdetés után megjegyzem, hogy ez még nem az a nap. :D

2014. szept. 15. 15:55
 12/15 anonim ***** válasza:
sajnos már nem emlékszem pontosan,pláne,h. nem egyik napról a másikra történt. egyszer csak apa hívta fel a figyelmemet,h. feltűnt -e nekem is,milyen rég üvöltött a gyerek :) addig is,kitartás! :D
2014. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Na a mai is katasztrófa volt. Pláne, hogy egyedül voltam. A végére már én is sírtam. Totál kikészültem. Nekem már akkor kezdi, amikor elkezdem törölgetni. Kész rémálom volt! :(
2014. szept. 15. 22:01
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet hgy túl hirtelen kapod ki a vízből??

tehát gondolok itt arra,hogy jót játszik,tetszik neki a pancsi,élvezi és egyszercsak minden átmenett nékül ki van kapva még fel sem tudja fogni a dolgokat!!

Pl az én 2,5 évesemnek is este mielőtt megyünk fürdeni kb 10-15 perccel előtte mondogatnom kell,hogy még egyet játszhatsz de utánna mennünk kell fürdeni ergo fel tud rá készülni nem éri váratlanul a dolog és akkor már rögtön esik neki olyan rosszul mintha fognám és kikapnám a játékai közül hirtelene és egyszercsak a kádban találná magát!

No persze egy 3 hónaposnál más de próbáld meg hogy mikor még pancsizik akkor mondogatni neki,hogy Anya mindjárt kivesz kicsim,mindjárt törölküzünk,na még a popód megmosom és kiveszlen ne lepődj meg!Tudod a Suttogóba is le van írva,hogy mielőtt kiveszed a kiságyból a gyereket alvás után tiszteld meg azzal,hogy előre elmondod neki,hogy most anya kivesz mert szopzunk stb!

Attól hogy picik nem hülyék!Lehet rosszul esik neki ,hogy vége a pancsinak!

No egy kicsit hosszú lettem,amúgy sztem ne görcsölj rá a témára(tudom másnak könnyű dumálni aki nincs ilyen helyzetben)mert már lehet a babád megérzi!Egyszerűen fogadd el,hogy ő ilyen majdcsak elmúlik ez az időszak(majd jön más-fogzás,mozgásfejlődés stb)


Amúgy a jól befűtős módszert kipróbáltad???

Kitartást kívánok!!

2014. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Próbáltam a jól befűtős módszert, nem jött be. Próbáltam a mondogatós módszert, nem jött be. :(

Most az jön be, hogy mikor kiveszem betekerem a kifogóba és rögtön felveszem. A karomban törölgetem meg. Elég fárasztó. :) Majd leteszem a kiságyba a forgó alá, apa rázza a csörgőt és így már nem sír mikor öltöztetem vagy nem annyira. :)

2014. szept. 22. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!