Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sárga a babánk. De már itthon...

Sárga a babánk. De már itthon vagyunk. Kinél hogy volt?

Figyelt kérdés

3.gyerek.

első kisfiunk 1 nap volt kék fény alatt.

2.kisfiunk 10 napig voltunk kórházban sárgaság miatt.

Most 9 napos a kislányunk,hétfőn volt a védőnő, tegnap a gyerekorvos.azt mondták 1 hét múlva megnézik és ha sárga akkor vérvétel.

Néha sárgának látjuk, néha kevésbé. a teste nem sárga, kezei, lábai fehérek.

Sokat eszik, szopik 80-90 grammokat (megmérem előtte-utána), ma délelőtt szinte végig fent volt reggel 8-tól. nem aluszékony annyira, simán fel lehet kelteni.

Tegnap napoztattam, de ma nem süt.

kinél mi vált be hogy gyorsabban múljon??

Köszi ha írtok :)

Amúgy múlthéten hétfőn született, csütörtökön engedtek haza.


2014. okt. 1. 12:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4es és 6s vagyok, lányom akkor sárgult be mikor jöhettünk volna haza, egy hetet húztunk rá a kórházban,majd itthon is sokat kellett szoptatnom, egy hét múlva a kontrollon már minden rendben volt.
2014. okt. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom utolsó napra sárgult be, de hazaengedtek minket mert a vérvétel eredménye nem lett annyira rossz. Semmi különöset nem kellett tennem csak szoptatni jó sokat. Ő elég aluszékony volt, szóval folyamatosan keltegettem, de szépen lement a sárgaság kb 2 hét alatt. Látszott a kakiján hogy ürül neki titszta narancssárgát kakilt.
2014. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

már a kórházban kezdett kicsit sárgulni.egyik csecsemős azt mondta kicsit sárga, másik hogy nem az....

a záróból az látszik,hogy nem néztek bilirubin szintet neki....

azóta sárgább, hogy itthon vagyunk.na mindegy,majd jövőhéten jön a védőnő és meglátjuk addig hogy alakul.

most evett 70-et 1 mellemből.jól eszik.

2014. okt. 1. 13:56
 14/15 anonim ***** válasza:
mi is sárgán jöttünk haza, nem csináltam vele semmi különöset, kb. 2 hét alatt elmúlt.. nyugi , a te babádé is nemsokára el fog :)
2014. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:) oké
2014. okt. 2. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!