Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy szoktattátok le a...

Ti hogy szoktattátok le a babát az éjjeli evésről?

Figyelt kérdés
Kislányom 18 hónapos és éjszaka még eszik. Próbáltam vizet,teát adni neki de orditott mint a sakáll. Én szívem szerint hagynám, majd leszokik magától. Doki is meg még sokan mondogatják hogy már nagy bla-bla-bla. Nem kell ennie éjjel. Kérdem én ha szopizna 3 éves korig. Akkor nem lenne baj? Tapasztalatokat várok a leszoktatással kapcsolatban.Junior italt eszik 150ml,este és éjjel is többet nem kér,előtte vacsizik szárazat. Köszi!
2014. okt. 5. 09:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,és reggel már nem iszik tejcsit....este,éjfél és 1 között valamint 4-5 között.
2014. okt. 5. 09:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20 hós koráig kelt éjjel enni (szopott) . magától hagyta abba 20 hós korában. Szerintem várjál, majd abba hagyja. Ha téged nem zavar, másokkal meg ne foglalkozz. Én is próbáltam 1-2x a vizet de hiába.
2014. okt. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar,hogy kel,nagyon rosszul alszom amúgy is. Így meg ő legalább jól lakik és alszik tovább. Várok még,hátha leszokik.
2014. okt. 6. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!