Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, akiknek a ferje...

Anyukak, akiknek a ferje semmit nem segit a babazasban, pedig elötte megigerte, ti is ennyire csalodottak vagytok?

Figyelt kérdés
Ferjem kihuzza magat minden kemenyebb dologbol,pedig nem is ö tart el minket(mindent közösen fizetünk).Pl.7 hosom minden nap 6kor kel de a ferjem hetvegen mikor nem dolgozik akkor is 10ig alszik.Ha odaadom neki a gyereket akkor hagyja sirni es alszik tovabb.Amugy neha kicsit jatszik vele,de ennyi.En szoptatok kelek ejjel 100 szor altatok etetek hajnalban jatszok ö meg el tovabb mint regen fittneszterem stb.Nagyon csalodott vagyok.En is szeretnek egyszer hajnalban pihenni.Öt ez nem erdekli.
2014. okt. 23. 08:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm kérdező!

Reménykedem,hogy ilyen marad.. de ha nem,megfogom érteni rengeteget dolgozik.. :(

2014. okt. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekünk már két gyerekünk van. Én sem ilyennek képzeltem a férjem, sőt ő sem magát. Viszont tény, hogy nem nagyon megy neki a "gyerekezés".

Szakács és teljesen más a napi ritmusa, mint az enyém a gyerekekkel. 2,5 éves a nagy, vele egész jól el van, de csak, ha van kedve, amúgy nem. Ha nagyon nem érek rá a kicsitől, aki 4 hónapos, és mondjuk sürgős egy pelenkacsere a nagynál, megcsinálja. Viszont ő főz, a nagyot szokta fürdetni is. A nagyhoz még annó kelt talán 1X, a kicsihez még nem, bár a kicsit jobban sikerült szoptatni ez is benne van.

Én ennél többet várnék, mert én is úgy gondolom, hogy ketten vállaltuk őket, de ez van. Örülök, annak a kicsinek, amit segít.

2014. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
az én 13 hetesem ma konkrétan 20 percet bóbiskolt - rajtam -, igaz, 19-kor ki is dőlt... de ha jól alszik, az napi 2x1 órát jelent, úgyhogy én is úgy vagyok vele, hogy kár, hogy nem olvassa a szakirodalmat, hogy neki még legalább háromszor 60-90 percet kellene :-)
2014. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!