Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sírni hagyni, vagy kézben...

Sírni hagyni, vagy kézben cipelgetni az állandóan síró 5 hónapos babát?

Figyelt kérdés
Kislányom 5 hónapos, a kezdetektől fogva nagyon sírós, nyűgös, elégedetlen baba. Jelenleg ott tartunk, hogy csak akkor nem sír, ha kézben van és valaki sétálgat vele. Ti mit tennétek ebben az esetben? Az a baj, hogy kezd nagyon nehéz lenni a súlya, és csak nőni fog. Nem lehet a végtelenségig cipelni szerintem. Ha viszont hagyom sírni, képes addig csinálni, míg rosszul nem lesz vagy el nem megy a hangja, és még akkor is. Nem lett elkapatva, az utóbbi néhány hétben lett ennyire drasztikus a helyzet, de előtte volt, hogy akár 20 percet is eljátszott egyedül a járókában. Egyébként fogzik is, de még nem bújt ki foga. Korábban nagyon hasfájós volt. A mozgásban szépen fejlődik, nagyon aktív kislány. Nagyon örülnék, ha leírnátok a tapasztalataitokat, már akinek volt a miénkhez hasonló kicsije, mert ez a helyzet már elviselhetetlen. Védőnő, gyerekorvos nem tud semmi hasznosat mondani, valójában nem is hisznek nekünk, úgy tűnik teljesen.
2014. okt. 26. 16:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Milyen stilusrol beszelsz? Szerintem senkit nem alaztam le vagy kerdojeleztem meg a mondanivalojat. Itt ezt egyedul te csinalod,mert valamiert ellenszenves vagyok neked... Altalanossagban irtam,az egyeni szubjektiv velemenyem,az,hogy te magadra veszed,az a te problemad. Viszont a pedagogiai kepessegeim,azt,hogy a munkamban milyen vagyok ha megkerhetlek ne kerdojelezd meg! Mivel fogalmad nincs rola! Pont azert vagyok azin a velemenyen amin vagyok,mert gyermekkozpontu vagyok,azt vallom,hogy rlsosorban a gyerekek erdekeit kell szem elott tartani,nem a sajat kenyelmem. Es ez nem egyenlo az elkenyeztetessel! Sajnalom,hogy teged csak a rosszindulat vezerel es bennem is csak a nagykepuseget latod,erzed! Pedig hidd el egyaltalan nem ez vezerelt,csupan a segito szandek,elvegre azert vagyunk itt,nem azert,hogy szemetkedjunk.... Na mindegy! Szep napot!
2014. okt. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
De pontosan te támadtad az én válaszaimat,mert nem sikerült értelmezned,egyből elkezdtél sarkítani,csak neked reagáltam olyan stílusban ahogy te is elkezdtél kötözködni kedves pedagógus...
2014. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha privátban oldanátok meg a vitát? Szerintem a kérdező meg a válaszadók többsége sem kíváncsi a veszekedésetekre, már rég eltértetek a kérdéstől..
2014. okt. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! 49 kg-os 16 hos kisfiu anyukaja vagyok. Kisfiam csecsemokent siros baba volt. Ratalaltam a hordozasra es mindent megoldott. Ha nehez vedd a hatadra. Hirtelen ott sem konnyu de ugy megnyugszik ott h.el sem fogod hinni! Nem kell allandoan ott lennie. Es mivel nem sir annyit sokkal kiegyensulyozottabbb leszel Es nagyobb lesz az onbizalmad. Es nem marad ugy. Az en fiam mar alig igenyli a hordozast. Bp-i vagy? Segitetk szivesen!
2014. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!