Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 évesen baba nagy felelőtlen...

20 évesen baba nagy felelőtlenség lenne? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes,viszont rettenetesen szeretnék gyereket.Minden gondolatom e körül forog,még álmaimban is a gyerekvállalás szerepel.Viszont sajnos még egyetemre járok ahol 2 évem van,otthon lakok szüleimmel.Tudom,hogy ők támogatnának mindenben,édesanyám az vágyik is nagyon egy kisunokára.Probléma még,hogy párom is egyetemista,szülőkkel lakik,valószínű 3 éve minimum van még hátra.

2014. okt. 27. 22:09
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ne érts félre, én is 20 évesen szültem a férjemnek, aki akkor 27 volt és kezdő orvosként dolgozott. Albérletben laktunk, és nagy hitelt kellett felvennünk azért, hogy lakásunk lehessen. Két év után én is elmentem dolgozni, és akkor már könnyebb volt. 30 évesen mentem főiskolára, mert rájöttem, hogy nem tudok másképp versenyezni a fiatalokkal, akik kikerülnek az egyetemről. Szóval tanulj, egy kicsit dolgozz, menj férjhez, és jöhet a gyerek.

2014. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!