Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit tudtok/akartok magatok...

Mennyit tudtok/akartok magatokra költeni egy hónapban baba mellett?

Figyelt kérdés

gondolok itt:-ruha,cipő

-köröm

-szépségcuccok(tusfürdő,testápoló,smink ha használtok)

-parfüm(nyilván nem havonta)

-egészség(pl.vitaminok)


2014. okt. 28. 12:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Amennyit a baba előtt is. 40- 50 ezret.
2014. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Persze, nem a % miatt :) csak ez már átment a like, nem like kategóriába, és átlagban az irigység miatt pontoznak lefelé, pedig mindenki a saját életének és szerencséjének kovácsa.. :) tehát mindenki előtt ott van a lehetőség. Erre értem.


Ha valaki tud sokat költeni magára, én elintézem magamban annyival, hogy de jó neki.. De itt a dögöljön a szomszéd tehene is-el működik ilyen kérdésre adott válaszoknál :)

Én havi 30 körül, mert van igényem rá, nem veszem el a gyerek szája elől, na és meg is keresem a rá valót, ez így volt gyerkőc előtt is.

2014. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Elv *
2014. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
74%

10-es válaszoló vagyok.

Abból telik,hogy jó szakmát választottam,tanultam éveken át.

Jó munkahelyem van,szép fizetésem.A saját pénzemet költöm,nem a férjem pénzét.A lányomnak is havi 30 ezer forintért vásárolok,ruhát,cipőt.Szóval rajta sem spórolok.

Havi jövedelmünk a férjemmel együtt 6-700 ezer forint kb.

Lehet megint lepontozni! :D

2014. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
73%
Osztom a 10-es válaszoló hozzászólását. Nekünk is ebből van amink van. Semmi nem pottyant az ölünkbe, mindenért meg kellett küzdenünk, de megérte. Kívánom, hogy mindenkinek sikerüljön!
2014. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

én meg mintha változtam volna is

pl baba mellett nem szükségelem a körömlakkot, de anno diszkóba' az is fontos volt, hogy világítson(UV lakkot használtam):D

2014. okt. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!