Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is volt, hogy átaludta...

Másnál is volt, hogy átaludta már az éjszakát egy jó pár hónapja, majd újra felkelt enni hajnalban?

Figyelt kérdés
Volt ilyen? Mikor, hány hónapos volt a baba? Meddig tartott, utána is maradt a kelés, vagy átaludta egy idő után újra az éjszakát?

2014. okt. 30. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk pont ma éjszaka volt ilyen :). Remélem, hogy nem fog így maradni, tudom, hogy azért volt, mert nagyon hamar, pár perc után bealudt az esti szopizásba, és valószínűleg nem evett eleget. Este 9 és 10 között szokott utoljára enni, és alszik 6 - fél 7-ig. Ma éjjel 3-kor ébredt. 3 hónapos, és 2 hónapja aludja át az éjszakát.
2014. okt. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8 hetes korától este 8-tól reggel 7-ig aludt a fiam. 6 hónaposan elkezdett hajnal 3-4 körül ébredni és csak evés után aludt vissza. Akkor váltottunk 2-es tápszerre. Nem ez volt az oka, mint utóbb kiderült hanem, hogy felül jöttek a fogai. (Az alsó kettő 4 hónaposan bújt ki) Amikor kibújtak a fogacskák, megszűnt az ébredés is. Kb. 3 hétig tartott. Most 8 hónapos lesz és 2 napja megint ébred 5 körül. De nem eszik, csak felsír, nyöszörög majd visszaalszik. Most néztem, jön a két felső mellett kétoldalt a foga, és lent is duzzadt az ínye megint. 5 foga van, most 3 jön egyszerre. Ez egy ilyen időszak, át kell vészelni! :)
2014. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kb 3,5 hónapos korától 6 hónaposig átaludta az éjszakát (este 11től kb reggel 6ig). Aztán ez megváltozott, 2-3x kelt éjszakánként. Ez ment 3 hónapig :( Aztán 9 hónapos korától megint átaludta az éjszakákat. 10 hónapos korában választotta el magát, onnan tápszert ivott esténként, reggel 7-8-ig csönd volt. Az a 3 hónap húzós volt.
2014. okt. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-tól 4 hós koráig átaludta az éjszakát, majd ahogy betöltötte a 4 hónapot újra elkezdett kelni és éhes is volt. Etettem még éjszaka 2 hónapig majd teára váltottunk, vagyis megitattam, ez is jó volt neki és reggelig már nem kelt fel.
2014. okt. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Az lemaradt, hogy most másfél éves és időnként felkel éjszaka inni, de kb 10-12 hós kora óta csak a kezébe adom a cumisüveget és fekszem is vissza.

2014. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-3 hónaposan már átaludta az éjszakát. Aztán kb 5-6 hónaposan mindig felébredt enni. Akkor keztük el a dupla vacsit: rendes vacsi, fürdés, szopi. Ezután még mindig megébredt, de már nem volt éhes, csak megszokásból kelt. Kb 2 perc szopi és aludt is tovább. Ez ment kb 10-11 hónapos koráig, aztán leszoktattuk az éjszakai kelésről. Most 14 hónapos, de még mindig átalussza az éjszakát. Ő is sokkal kipihentebb és mi is.
2014. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogyne. 4 hónapos korától aludt szépen 6 hóig, aztán a fogzás betett, ismét aludni 15 hós kortól tudtunk csak újra.
2014. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!