Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás, miért öklendezi...

Hozzátáplálás, miért öklendezik pár "kanál" után mindentől?

Figyelt kérdés
5 hónapos, tápszeres, a doktornő tanácsára elkezdtük a hozzátáplálást. Adtam már almát, őszibarackot, sütőtököt, krumplit és elfogad pár kanálkával, de utána elkezd öklendezni. Utána már nem adok többet. Másnap ismét ez van. Először azt gondoltam, hogy nem ízlik neki az alma, utána az őszibarack, de most már kételkedem. Semmi nem ízlik? De akkor az első pár falatot miért fogadja el? Másnál is volt ilyen? Teljesen kétségbeestem, hogy semmit nem fog szeretni, na meg ennyi minimális mennyiség után mikor fog ő valaha is többet enni és kiváltani egy étkezést??? Nem sietek vele, de már 2 hete ugyanez van...

2014. nov. 8. 12:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

igen, meg a szokásos formaságokat sem ártana felvenni, ölben félig ülve, előkével, hogy szokja és tudja, hogy most evés lesz


"által készített baracklé"


reméljük ebben nincs semmi hozzáadott dolog, csak barack...

2014. nov. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ez szín tiszta barack, ügyelt rá. Külön készítette a babámnak és külön nekünk. :) Az előke mindig nyakba és a hordozóban etetem.
2014. nov. 10. 13:35
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, a leveket is kanállal kínáld neki, hogy azt szokja meg.
2014. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sztem poharbol is probalgathatod mi is abbol isszuk a levet.
2014. nov. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Levet kapott ma, ugyanúgy öklendezik tőle. :(
2014. nov. 11. 13:48
 16/17 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, ma elfogadta a baracklevet és kérte is utána. "Megette" mindet, amit mára szántam és nem öklendezett. Köszönöm a tippet! :)
2014. nov. 12. 12:23
 17/17 anonim ***** válasza:
Na szuper, látod nem szabad feladni, meg fogja tanulni ügyesen! :)
2014. nov. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!