Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak olyan "elkeseredett"szü...

Vannak olyan "elkeseredett"szülők, akiknek nincs társaságuk?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Úgy értem,hogy amióta Anyák lettünk,így a barátok is "csökkentek".legalábbis nálunk ez sajnos így van.Amikor jön valaki hozzánk,akkor nagyon jó a hangulat,kisfiam is élvezi ha többen vagyunk.Csak az a baj,hogy nagyon ritkán látogatnak minket:( Sokszor figyelem pici fiamat,látom Rajta,hogy unatkozik,pedig megteszek minden tőlem telhetőt,hogy ne,de ennél többet már nem tudok :(( Ez úgy elszomorít engem is.Apa dolgozik egész nap,ilyen időben nem tudunk kimenni sem.Vettünk pár új játékot is,de az sem igen köti le,egy darabig elvan,utána ül és néz...Kiolvassuk nap,mint nap az összes mesekönyvet,de utána eldobja.Hát én is megunnám egy idő után.Már arra is gondoltam,hogy fogadok valakiket,hogy legyenek itt velünk..:(((((( Ki hogyan oldja meg ezt a "nehéz" helyzetet?Segítsetek,mert én is befásulok itthon "egyedül" a gyerekemmel sokszor.Pedig vannak a közelünkben gyermekes családok,csak sajnos nagyon be vannak gubózva,nem barátkozóak.Pedig olyan jó lenne néha-néha át jönnének,vagy mi mennénk,de nem!Érdekes egy emberek vannak itt :(( Várom az ötleteket...
2010. jan. 28. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a közeletekben valami babás foglalkozás? Oda elmehetnél, és ott összebarátkoznátok babákkal meg anyukákkal.
2010. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen ezt nem írtam,hogy sajnos Baba-Mama klub sincs!Se játszótér,semmi!De tényleg.Kezdek befordulni már én is :(((
2010. jan. 28. 16:41
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez ilyen kisgyermekes betegség. + a tél.

Mindenki otthon depizik.

Már én is úgy érzem néha megkattyanok. de a bölcsit sem szeretném. Hátha jön már a jó idő. addig is itt a net.

2010. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos velem is ez a helyzet. Anyukámék 160km-re laknak tőlünk. Terhesség kezdetétől itthon voltam, ráadásul veszélyeztetett, nem is igen tudtam menni sehová. Mióta megszületett a fiam, minden perc csodálatos, de kezdek én is begubózni teljesen, akik barátok voltak nem keresnek minket, anyukámmal szoktam skype-n beszélgetni esténként, de az nem ugyanolyan. Már ott tartok, hogy a mosogatószivaccsal is elbeszélgetek, csak ne legyen csend. Napi egyszer sétálunk át a mamához, de ő is messze van, jó kis napi séta, de ilyen hidegben kedvem nincs kidugni az orrom. Nálunk sincs baba-mama foglalkozás, ahol van oda autóval kéne menni, de hát nem szívesen megyek autóval ilyen benzin árak mellett.

Ja azt elfelejtettem, hogy apa dolgozik, késő este ér haza és hajnalban már megy is :( kamionozik :( hétvégén van itthon, amikor végre nem egyedül vagyunk a babával.

2010. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont így vagyok én is.Ezért kiírtam ide,hogy környékbeli barátkozni vágyó anyukákat keresek.Nekem többen is jelentkeztek.Esetleg próbáld meg Te is hátha lesznek baba-mama jelentkezők neked is.:)
2010. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az én szüleim is nagyon messze laknak 180km-re :(((( Anyósomék negyed órára,de Ők sem jönnek minden nap,pedig igazán ráérnének,nyugdíjasok.Mondjuk elég fura társaság...:) Nagyon várom a jó időt,de az igazat megvallva,akkor sem csodás minden,mert itt ahol élünk semmi nincs.Amikor sétálgattam fiammal,mi voltunk ketten kint.Egy lélek sem!Legszívesebben elhagynám örökre ezt a tanyát!De sajnos nem tehetem :(((((((
2010. jan. 28. 17:08
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben vagyok én is. Merre laksz?
2010. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
na mintha magamat látnám.nálunk is ez a helyzet.falun lakom,itt is elég ergya az élet,ráadásul ebben a hidegben még sétálni se lehet nagyokat,hogy ne a 4 falat bámuljuk a fiammal.az ötletekre én is kíváncsi lennék.
2010. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
ezzel sajna én is így vagyok, és tényleg elég depis... én is írtam már ide, elköltöztünk, h keresek kisgyermekes anyukát sétákra, v vmi, de ski nem írt...:( merre laktok?
2010. jan. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
100%

Szia!

Sajnos én is így vagyok,az én anyukám és tesóm is 160km-re lakik.Én úgy jártam volt itt vidéken ahol lakom egy barátnőm,de miután a kórházból hazaérkezvén nem hívtam fel,megsértődött,így elvesztettem akivel barátkozhatnék,illetőleg erre fele is zárkózottak az anyukák.

2010. jan. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!