Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak olyan "elkeseredett"szü...

Vannak olyan "elkeseredett"szülők, akiknek nincs társaságuk?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Úgy értem,hogy amióta Anyák lettünk,így a barátok is "csökkentek".legalábbis nálunk ez sajnos így van.Amikor jön valaki hozzánk,akkor nagyon jó a hangulat,kisfiam is élvezi ha többen vagyunk.Csak az a baj,hogy nagyon ritkán látogatnak minket:( Sokszor figyelem pici fiamat,látom Rajta,hogy unatkozik,pedig megteszek minden tőlem telhetőt,hogy ne,de ennél többet már nem tudok :(( Ez úgy elszomorít engem is.Apa dolgozik egész nap,ilyen időben nem tudunk kimenni sem.Vettünk pár új játékot is,de az sem igen köti le,egy darabig elvan,utána ül és néz...Kiolvassuk nap,mint nap az összes mesekönyvet,de utána eldobja.Hát én is megunnám egy idő után.Már arra is gondoltam,hogy fogadok valakiket,hogy legyenek itt velünk..:(((((( Ki hogyan oldja meg ezt a "nehéz" helyzetet?Segítsetek,mert én is befásulok itthon "egyedül" a gyerekemmel sokszor.Pedig vannak a közelünkben gyermekes családok,csak sajnos nagyon be vannak gubózva,nem barátkozóak.Pedig olyan jó lenne néha-néha át jönnének,vagy mi mennénk,de nem!Érdekes egy emberek vannak itt :(( Várom az ötleteket...
2010. jan. 28. 16:35
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Lőrinciben élünk.Ti?:)
2010. jan. 28. 18:05
 12/20 anonim ***** válasza:

Már azt hittem egyedül vagyok. Ugyanezt érzem én is. Nálunk is lekoptak az ún. barátok... de lehet hogy jobb is nélkülük, az ilyen barát nem barát. Én is depis vagyok ettől az itthonléttől, hideg van, sötét van...ááááááááááhhh és igen ez látszik a gyereken is. Már várom hogy jöjjön a jobb idő, akkor lehet menni jobbra-balra, mert most hova vigyem szegényt?? A játszóházakhoz még kicsit vagyunk.

Én némi elfoglaltásképpen azt csináltam hogy iwiwen felkerestem néhány régi ismerőst aki szintén babás, és velük tartom a kapcsolatot, mert ők megértik hogy min megy ilyenkor keresztül az ember. Akinek nincs pici gyereke, az nem tudja.

2010. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én is annyira szeretnék társaságba járni.De kevés a babás ismerősöm és messze is vannak.5kor meg már sötét van,egy tisztességeset sem tudunk sétálni,ismerkedni is nehezebb.
2010. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Ne haragudjatok,de ha már így "összejöttünk" elkeseredett szülők,én is csatlakoznék/18:03-as vagyok/és keresnék én is olyan anyukát aki esetleg Jánoshalmán,Kunfehértón lakik és barátkozna.Én Kunfehértói vagyok.

Segítsünk egymásnak:)

2010. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

olyan aranyosak vagytok csajok. jó hogy ilyen nehéz dolgokról is lehet itt beszélgetni.

Sajnos egyik hely sincs hozzánk közel, pedig szívesen megismertelek volna Titeket.

Csak annyit tudok így mondani, hogy kitartás, jön még télre tavasz és nyár.

2010. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Annyira jó olvasni leveleiteket..Hát akkor nincs közelben Anyuka akivel tudnék találkozni,és a gyermekünk sem unatkozna...Az a baj,hogy a barátaim nagyon messze laknak tőlünk.:( Akkor nem lenne problémám ilyenekkel,de sajnos én is depis vagyok,mert már nem tudok "segítséget" kérni,társaságot szerezni..Szomorú ez na.Mint írtam is,hogy hiába lenne jó az idő is,akkor is 99%-ban itthon vagyunk.De azért remélem könnyebb lesz már majd,mert pici fiam 13 hónapos elmúlt,addigra már szaladni fog,sőt szerintem jövő hónapban elindul egyedül :))) Csak a társaság hiányzik de nagyon :(
2010. jan. 28. 22:20
 17/20 anonim ***** válasza:

Annyira együttérzek miis igy vagyunk!Olyan szomorú hogy már nem járnak össze az anyukák mindenki csak magával foglalkozik vagy nem barizok vele mert nincs férje,kocsija stb meg ilyen kicsinyes dolgok!Ez csak a saját véleményem ahol lakunk ez megy sajna!

10hos kisfiu anyukája

2010. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Legelső válaszoló vagyok. Én egy lakótelepen vagyok, ahol sok anyuka van, bár itt is elég zárkózottak. Szerencsére párral megismerkedtem, és néha össze tudunk járni, de ilyen az időjárás, a betegség vagy csak simán a tök más időbeosztás miatt a legtöbbször ez se jön össze. Szóval megértelek Benneteket, bár tudom, hogy nekem így még mindig sokkal jobb. Esetleg össze lehetne hozni valamilyen virtuális fórumot/blogot, ahova rendszeresen minden ilyen anyuka leírhatja a gondolatait. Nem helyettesíti ez sem a személyes együttléteket, de talán picit mégis segít. (Hisz tökéletes megoldás nem nagyon van, ahogy látom...)
2010. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Jó tudni, hogy másnak is vannak olyan problémái, mint nekem. Napközben én is egyedül vagyok itthon a 10 hós fiammal. Jó lenne kicsit kikapcsolni, beszélni másokkal (nemcsak neten), de én sem vagyok az az ismerkedős fajta. A barátok nálunk is lekoptak. Hát igen, más a fontossági sorrend. Csak az a baj, hogy kezdek belefásulni a mindennapokba. :( Van itt valaki Szekszárdról? :)
2010. febr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Szekszárdi vagyok,de vannak ott rokonaim.Sajnos nem nagyon oldódik meg a társaság kérdés:((( De majd csak lesz valahogy:)
2010. febr. 7. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!