Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor volt több idöd magadra...

Mikor volt több idöd magadra és a háztartásra, amikor pici volt a babád, vagy amikor már oviba járt és te is dolgoztál mellette?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek: a háztartás az utolsó sorba került, amikor megszületett a babám, és nagyon kicsi volt és egész nap bőgött. Aztán megtaláltuk az egészséges összhangot, de ehhez idő kellett. Viszont nekem a háztartás másodlagos a gyerek után.

Amikor meg elkezdtem dolgozni, akkor jöttem rá csak igazán, hogy hogy a fenébe nem értem rá baba mellett a háztartásra? :D

Rohanás az élet, mióta gyerekem van és dolgozok is. A háztartás jelen pillanatban sem élvez előnyt, de arra figyelek, hogy kajánk mindig legyen, és ne ússzon szanaszét a ház.

2014. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amikor pici volt és otthon voltunk,persze nem az első hetekbe. Amikor ovis pluszba bejön az ovis és munkahelyi dolgok is.
2014. nov. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Most 14 hós a lányom..úgy érzem 1 éves kora után sok idő jut magamra..régen örültem annak ha havonta vagy két havonta le tudom szőrteleníteni a lábam vagy ezt azt.. zsíros volt a hajam..kövér voltam..most h egyre nagyobb, apuka is ki tudja venni a részét több mindenből, mert már nem szoptatok azt eszi amit mi, remekül el van magában, imád felfedezni..most tudok legalább 3 naponta hajat mosni, hetente szőrtelenítek, néha napján eljutok szoláriumba, mondjuk úgy ha együtt sétálunk babával ők is elkísérnek, és apa munkabeosztásától függően el jutok a konditerembe is, aminek köszönhetően rengeteget fogytam..+ minden héten takarítok, mindennap főzök gyereket maximálisan ellátom mert edzeni is úgy járok el, ha ebéd után leteszem aludni, apa felügyeli..észre sem veszi h nem vagyok otthon..nyilván ha dolgozni fogok ennyi idő nem jut majd magamra, de a lényeg h minél nagyobb annál könnyebbnek érzem. Mikor újszülött volt, nekem az volt a legkeményebb időszak, de nem bánom úgy szép ahogy van. :)
2014. nov. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Végre valaki,aki azt irja, hogy ahogy egyre nagyobb a baba, egyre könnyebb.Én pont úgy vagyok mint te az enyém 8 hós.Idáig azért nem volt semmire idöm, mert csak kézben volt el,mindig sirt,aztán most meg mászik mindent!tényleg mindent a legkisebb koszt is megeszi ezért egész nap figyelni kell és mindenhova beveri a fejét!csak velem van el mert annyira anyás és sokat szopizik még!Végre valaki aki megerösit abban hogy egyre könnyebb lesz!!
2014. nov. 16. 22:04
 5/12 anonim ***** válasza:
En is megerositelek,az en babam most mult 1 eves es egyre konnyebb,nyugodtan megfozok,takarito mellette o meg felfedezi a lakast.Mig pici volt fozni se nagyon tudtam csak ha a ferjem otthon volt es foglalkozott vele.
2014. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mégis hogy lehetne több időd munka mellett? Amíg otthon vagy addig minimum a gyerek alvásidejét magadra és a háztartásra tudod fordítani, de ha szerencséd van, akkor a baba mellett is meg tudsz csinálni néhány apróságot. Amikor dolgozol erre már nem lesz lehetőséged, mindent munka után kell megcsinálni. (A 3. és az 5. meg nem is a kérdésre válaszolt.)
2014. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amíg otthon voltam. Az első perctől kezdve. Renegeteg idő van, hiszen egy pici nagyrészt alszik, aztán meg sokat el van egyedül. Munka mellett már fárasztóbb de megoldható.
2014. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es!ez attól függ milyen a babád.Neked nagyon nagy szerencséd van hogy pici babád teljesen önállóan eljátszott és sokat aludt.Az én babám sose játszott egyedül és szinte semmit nem aludt!.
2014. nov. 17. 08:04
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os!Kérlek ne szóld le az elsö és a harmadik válaszolót igenis a kérdésre válaszoltak!Lehet hogy számodra elképzelhetetlen,de van olyan, hogy amikor a gyerek már oviba bölcsibe jár,több idö ól fjut magadra és a lakásra, mint amikor otthon voltál,ez nagyonis a gyerek habitiusátgól függ!Mert ha a gyerek már elvan egyedül is,és nem kell egeész nap foglalkozni vele,az sok anyának egy megváltás! A másik,ahogy az elsö irta,hogy megszünik a szoptatás,ezért apuka is tud etetni,ezáltal anyuka is el tud menni egyedül edzeni akár,vagy saját magaár idöt forditani!ez elötte nem volt megoldható mert szopira ott kellett lenni!Ugyhogy én teljesen megértem mire irták a válaszokat nagyonis értették a kérdésemet!
2014. nov. 17. 08:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Neked az volt a kérdésed, hogy mikor van több szabadidőnk, amikor még otthon vagyunk a babával, vagy amikor már dolgozunk. A 3. és 5. ha jól értem még nem dolgozik, tehát nem a kérdésre válaszolt. Ha a te gyereked soha nem játszik egyedül és semmit nem alszik, akkor munka mellett ugyanannyi időd lesz, mint most, de több biztos nem. Akkor lehetne több időd, ha lenne olyan időszak, amikor te nem dolgozol, de a gyerek még óvodában van. Ha mondjuk csak napi 4 órában fogsz dolgozni és a gyereked egész nap oviban lesz, akkor több időd lesz, mint most.
2014. nov. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!