Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor volt több idöd magadra...

Mikor volt több idöd magadra és a háztartásra, amikor pici volt a babád, vagy amikor már oviba járt és te is dolgoztál mellette?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 20:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
jó ez igaz ök nem ddolgoznak.de lehet hogy a gyerekük mivel már nagyobb lett töl jól eljátszik egyedül,és én erre gondolok,hogy most nekem nem megy a gyerek mellett bármit is csinálni mert még egy csomot szopik és nem hajlandó egyedül játszani.de ha nagyobb lesz és eljátszik már egyedül akkor amikor pl.hazahozom az oviból lerakom játszani és akkor tudok házimunkázni.Vagy hogy értsd mire gondolok pl.hétvégén ha apával is ellesz mert nem kell szopizni nem lesz ennyire anyafüggö meg tud beszélni csinálhatnak apával egy programot ketten is(nem csak velem együtt!)és akkor nekem jut idöm mondjuk egy konditeremre egy kis wellnessre például.Most semmit nem tudok csinálni mert apa nem tudja elvinni és egyedül nem játszik el szóval egész nap vele vagyok igy nem jut idö takaritásra magamra...szóval érted mire akarok kilyukadni?ugy gondolom ha nagyobb lesz egyszerübb lesz az én életem.,..
2014. nov. 17. 09:01
 12/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy könnyebb egy nagyobb gyerekekkel. Ahogy okosodik az tök jó.

Viszont a gyerek, munka, háztartás és minden együtt néha sok. Kevés időm jut a gyerekre, és ez sokszor nagyon rossz.

Tehát ilyen szempontból jó lenne otthon lenni vele, hogy több időm legyen rá. De hát ez van, dolgozni kell, és az életünk rohanás.

De ettől még sokkal értelmesebb a gyerek és könnyebb vele. Csak kevésbé van időm kiélvezni ezt, mivel alig látom...

2014. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!