Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy babával több gond van...

Egy babával több gond van mint egy macskával?

Figyelt kérdés

Foglalkoztat mostanság a baba téma, de persze nem kell aggódni, kb semmi esély hogy legyen valaha is gyerekem.

Azon gondolkodtam hogy ti talán tudtok válaszokat adni:

1. mennyibe kerül egy gyerek havonta?

2. mennyit kell foglalkozni vele naponta?

3. egyáltalán kompatibilis a macskákkal?

4. mekkora tér kell neki?

5. mit eszik/iszik? (ha nem vagyok hajlandó a mellem megosztani vele)

Ezek a legfőbb kérdéseim.


2014. nov. 17. 22:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Tamagocsi, de szerettem kb. 15 évvel ezelőtt :D
2014. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Mostmár olyan minuszba is ment a babakedv, olvasva hogy mennyit kell foglalkozni vele... nem hiszem hogy képes lennék rá. Nekem megvannak a saját hülye dolgaim amiről sose mondanék le. Pl hogy napi 1 órát játszok a macskáimmal, 1 órát sportolok, kb 5 órát játszok, meg ennyit netezek is. Most akkor nem nagyon maradna idő gyerekre ezek mellett... meg én is elég gyerek vagyok még belsőleg. A macskáimat meg mindennél jobban szeretem, többet költök rájuk mint magamra. Szóval nekik jó dolguk van... ezen a téren a gyereknek is talán jó dolga lenne... csak társasága nem tudnék lenni. Hát na... mindegy, úgysem lesz gyerekem, túl sok vele a baj. Vagy én vagyok lusta hozzá. :]
2014. nov. 17. 23:10
 13/27 anonim ***** válasza:
51%

Ejj ha Édesanyád is így vélekedett volna xy évvel ezelőtt...Most nem igen nyafognál itt feleslegesen.

Azért azt tudd,hogy a szüleid is költöttek rád nem is keveset, foglalkoztak veled a nap 24 órájában, és adtak enni is rendesen! Szóval,ilyen gondolkodással tényleg ne vállalj gyereket.

Max. majd a macskáid esténként átölelnek,és mondják hogy szeretnek!...

2014. nov. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
46%

Te hány éves vagy? 12? 5 órát játszol, 5 órát netezel, 1 órát játszol a macskákkal. Suliba nem jársz? Nem dolgozol? Vagy nem alszol? És mit játszol 5 órán keresztül?

Én tényleg marha kíváncsi vagyok...

2014. nov. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Emberek, ez egy tipikus modern személy. Az állatokra gyerekpótlókènt tekintenek.
2014. nov. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Az van, hogy egyszerűen nem mindenkinek való gyerek. Sok olyannak van, akinek nem való és abból szörnyű dolgok alakulhatnak ki. Te legalább időben el kezdted kapisgálni, hogy talán neked sem kellene, sokakban csak későn merül ez fel a társadalmi nyomás, elvárás miatt.
2014. nov. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
legalább annak az átlátása, hogy gyerekkel megváltozik az élet és átszervezést igényel, az már jó tulajdonság kérdezőnél. (vannak nők akik úgy szülnek, hogy dehogy adom fel az életem miatta, nem alakítanak ki az életükbe helyet a babának, valamint egy rendszert, nem figyelnek semmire, hamar ki is merülnek idegileg is)
2014. nov. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
Inkább vettek volna macskát a szüleid anno...
2014. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom azért írod hogy esélytelen, hogy valaha is legyen gyereked mert a macskáidon kívül senkinek sem kellesz.... :D Márpedig gyerekhez pasi kell...
2014. nov. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi vagyok, hány éves vagy!!
2014. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!