Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy babával több gond van...

Egy babával több gond van mint egy macskával?

Figyelt kérdés

Foglalkoztat mostanság a baba téma, de persze nem kell aggódni, kb semmi esély hogy legyen valaha is gyerekem.

Azon gondolkodtam hogy ti talán tudtok válaszokat adni:

1. mennyibe kerül egy gyerek havonta?

2. mennyit kell foglalkozni vele naponta?

3. egyáltalán kompatibilis a macskákkal?

4. mekkora tér kell neki?

5. mit eszik/iszik? (ha nem vagyok hajlandó a mellem megosztani vele)

Ezek a legfőbb kérdéseim.


2014. nov. 17. 22:20
1 2 3
 21/27 missr21 válasza:
0%
Meg szabad kerdeznem,hany eves is vagy?!? Vagy ezt a kerdest esetleg poenbol tetted fel? Mert ha komolyan kerdezted,inkabb sose vallalj gyereket. Mit szoltal volna,anno,mielott a szuleid vallaltak,ha edesanyad is igy gondolkodott volna? Ne,inkabb ne szulj,mindenkinek jobb lesz.Nem vagy hajlando a melled megosztani vele???? Normalis vagy egyaltalan?
2014. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
13%
Nekem egyszerre volt mind a kettő.... de a macskát 10 hónap után kiraktam, mert a babó 100%-ban lefoglalt. Anyagilag? :)))))))))))))))))) ez a kérdés biztosan vicc. A macska fillérekbe kerül.... a gyermek az életedbe. Tönkreteszed az életed, ha gyermeket vállalsz....és az ővét is :(
2014. nov. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
1 orat jatszol,a macskaiddal,1 orat sportolsz,5 orat jatszol es 5 orat netezel ha jol ertettem. Ha 8 orat alszol este akkor 4 orad marad dolgozni...? Vagy munkanelkuli vagy? Na mindegy,akinek ennyi szabadideje van jatekra annak valoszinuleg nincs munkaja,igy gyereket se tudna vallalni. Ezert van idod ilyen hulyesegeken is gondolkodni :-) vesd el ezt a gondolatot is !
2014. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
78%
Gratulálok 22-es hogy kidobtad a macskádat... Felelős egy ember lehetsz. Én a hasfájós majd most az ezerrel fogzós és anyás fiam mellett is el tudok 2 macskát látni. Szegény cica remélem nálad 1000szer jobb gazdit talál.
2014. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
53%

24-es: én nem a 22-es vagyok, de szerintem nem kéne rögtön ítélkezni. Nem tudhatod, hogy hova vitte el a macskát. Biztos átgondolta alaposan, hogyan lesz a legjobb.

És attól még, mert neked van erőd a macskáiddal is foglalkozni, nem kell elítélni azt, akinek nincs. Örülj neki, hogy neked van! :)

2014. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

tök mindegy hova vitte, egy állatért egy életre felelősséget vállal az ember ha magához veszi. jobb esetben előre végig gondolom hogy 10-20 évig velem lesz és lesz valószínűleg addigra gyerekem. rosszabb esetben csak "amígcukivagyok" macskát vagy "amígnincsgyerekem" macskát vesz magához az ember ész nélkül.

ha lesz második gyereke és nem bír az idősebbel őt is elpaterolja?

2014. nov. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, neked nem való gyerek, semmi rossz szándék nélkül. Szereted a macskáidat és boldoggá tesznek, akkor maradjon is ez így. Megoldható amúgy a kettő egymás mellett simán (macska meg gyerek), de ha neked gondot okoz, ne fogj bele a gyerekvállalásba.


Még valami. De jó, hogy vannak még ilyen emberek, mint te 24-es! Ha csak olyanok vennének maguk mellé állatot, mint te akkor nem néznének ki így a menhelyek meg az utcák.. No de ez off volt, megyek megnézem mit csinál a másfél évesem a macskámmal, remélem van még szőr rajta :-P

2014. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!