Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 34 feletti nők hozzászólását...

34 feletti nők hozzászólását várom, olyanokét akiknek még nincs babájuk. Miért és mikorra tervezitek? Én idén tőltöttem a 34 et és 4 éven belűl tervezem. :-D

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 17:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek, imádni valóak a kiskölykök, de erre sokszor csak akkor jön rá az ember, ha már szülő lett. :-)
2014. nov. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bocsanat az offert! Van parod? Ha van, akkor miert kell varni 4 evet? Nem biztis, hogy pikk pakk sikerul. Minek huzni az idot?

Annyi idos vagyok, mint te, majdnem 31 evesen szultem az elsot, 32 voltam a masodiknal, es azt nar sokkal jobban megviseltem, mint az elso terhesseget. Szeretnenk meg harmadik babat is, de bennem van felsz, hogy esetleg nem hon ossze, baj lesz, nem vagyok sajna 25 eves. Ezert szeretnem mindenkepp a harmadik babat 35 alatt lwtudni, de meg a kicsi is 13 hos es nem konnyu idegileg a ket kicsivel, de a vilag minden kincseert nem adnam oda oket. A vilag legjobb dolga. A masik, ami miatt felsz van bennem, hogyha 35 evesen szulok, kb 54 leszek, mire erettsegizik a kicsi, ez mar most eleg nyomaszto erzes...szoval azt tanacsolom, ha szeretnel gyereket es van hozza partnered, ne kisertsd a sorsot idohuzassal! Minden jot!

2014. dec. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"vagyis nem lesz rossz majd a gyereked szalagavatóján a sok fiatalos anyuka között? "


24 évesen szültem,most vagyok 28.A bölcsiben és az oviban is messze én voltam,vagyok a legfiatalabb anyuka.Inkább rám szoktak furán nézni,meg a fiatal anyukákra,annyira kitolódott 30 fölé már a szülés.

2015. jan. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak kor függvénye. Ha parázol, baj lesz, ha nem parázol, nem lesz baj. Mondják, minden fejben dől el. Szerintem a negatív gondolatok kártékonyabbak, mint a biológiai kor...
2015. jan. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!