Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Unom a kislányom viselkedését....

Unom a kislányom viselkedését. Mit tehetnék, hogy ne csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Hat hónapos a lányom és mostanában mindig ordít. Bármit adunk a kezébe eldobja. Nem tud magában ellenni, folyton fogni kéne, táncolni vele stb. Anyóséknál lakunk, de már ők sem bírnak vele. Mit tegyünk?
2014. nov. 27. 12:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
18%

Hát őszinte vagy az biztos..

Talán ne a kezébe add,és otthagyd,hanem ülj le mellé,és játsz vele.. egy kisbabához sok türelem kell.

Ha úgymond "idegbetegek" a közelében az emberek,és kiabálnak vele,veszekednek,ingerültek,megérzi a gyerek és annál rosszabb.

Egyébként ott vagytok egy csomóan,és azt várjátok tőle,hogy üljön le és legyen kussba? Le kell foglalni..

HA nem jók a mostani dolgok,adjatok neki valami újat..

Ezek csak tippek,nem ismerem a kislányt,se téged.. fingom nincs miért ordít. Vidd el orvoshoz,hátha megtudja mondani,lehet fáj valamije..

2014. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
5%
Én már meg sem lepődök rajtuk....
2014. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
42%

NEM A BABÁT UNJA !!!!! Nem a saját gyereket unja, hanem a viselkedését bahha meg már ... :D Szövegértés , és empátia 1 - es, üljetek vissza a széketekbe. Ti is csak szidni tudjátok, nem pedig ellátni tanácsokkal ... Tisztelet a kivételnek, az ne húzza magára az inget.


Az én barátnőm is hisztis, és az egész baráti körünk unja a HISZTIJÉT, de mi sem tudunk tenni ellenne ... Jó, egy babához ezt nem lehet hasonlítani, de emberi tulajdonság, és sajátosság.



Tessék, pontozzatok le ||: Fúj.

2014. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Kicsit hülyén fogalmaztad meg a kérdést, de szerintem ez csak azért van, mert nem volt időd átgondolni.

Szerintem jön a foga, ez ebben a korban lehetséges, és ilyenkor nyűgösebb. Ezen kívül sokat ajnározzátok, mindig valaki kezében van, így a pici és még jobban vágyik rá most kiváltképp, mert talán eltereli a figyelmét a kellemetlen fogjövésről. Foglald le akkor is, ha nem akarod a kezedben tartani. Legyen mit rágnia, legyen mindig valami zörgő micsoda a kiságya felett.

2014. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
3%
Hohó, Magácska nagyon hamar ráunt a dologra. Szokja csak a kiképzést, lesz ez még jobb is. Jó babázást kívánok.
2014. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

tehát 4 felnőttre jut egy baba? és így is unod? gondolom sokat segítenek anyósék ha már ők sem bírják.

mások egyedül vannak a babájukkal mégse unják, hogy szórakoztatni kell :)

tedd le a földre, feküdj mellé és mutogasd a játékokat, énekelj neki, de akár konyhai dolgokat is a kezébe adhatsz. egy petpalack vagy egy fakanál sokkal érdekesebb mint egy FP okos játék :)

2014. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%

A babák nagy része ilyen. Kisfiam is ilyen volt. Semmi nem kellett neki csak az hogy cipeljem, nézelődhessen, vagy szórakoztassam egyfolytában. Kb én is a 6. hónap körül kezdtem belefáradni, leginkább még azért is mert nem tudtam semmit csinálni itthon, egy 10 perces mosogatást nem bírt ki a pihenő székben vagy a babakocsiban. Ekkor kezdtem el azt, hogy vittem magammal a lakásban és nyöszörögve végig nézte ahogy ellátom a háztartást. Ezek ilyen 10-15 perces munkák voltak, üvölteni nem hagytam persze, énekeltem neki, beszéltem hozzá, ő nyöszörgött... pár hét alatt megtanulta hogy nem mindig tudom szórakoztatni. Aztán később meg amikor úgy láttam hogy el játszik egyedül, vagy épp nagyon nézeget valamit és jól elvan ezzel akkor ott hagytam, és egyedül volt pl a szobában a szőnyegen, vagy a babakocsiban, így tanulnak meg egyedül el lenni, egyedül játszani. Mikor már ült, egyedül eljátszott a szobájában akár fél órát is.

Ha már unod, vagyis ha már az agyadra megy, mielőtt még totálisan kikelnél magadból, hagyd ott biztonságos helyen és menj ki az udvarra-teraszra-erkélyre pár percre. Rengetegszer csináltam. Amikor már mindent megteszel érte de csak nyöszörög, esetleg üvölt mert unja magát, vagy nem tudod hogy mi a baja és nagy ívben szarik rád, én bizony beraktam a kiságyba, kimentem kiszellőztetni a fejemet és 2-3 perc múlva tiszta fejjel újra kezdtem előről az egészet.

Amúgy azt nem igazán értem, hogy anyósékkal laktok és 4-en nem bírtok el egy gyerkőccel? Ha mi átmentünk anyuékhoz mindig volt aki szórakoztatta ha kellett, az nem volt megterhelő ha többen vettük körül és foglalkoztunk vele.

2014. nov. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
34%
na kaptal sok hideget-meleget, tolem is az elobbiekben... tenyleg nagyon belel lehet faradni ebeb a babazasba, de ti tenyleg ha ilyen sokan vagytok egy gyerekre, az ert nehogymar ne lehessen beosztani... en egesz nap egyedul voltam, hat sajna volt , h hagytam 10 percre orditani szegenyt amig kimentem cigizni a teraszra , mert azt hittem megbolondulok, nem birom tovabb... de en tok egyedul voltam!!!
2014. nov. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%

Unod?


És mi lesz, ha elkezd mászni, kapaszkodva lépegetni, és menni kell utána, nem lesz egy perc nyugtod se, mert követni kell, nehogy elessen, beleessen, lerántsa, kivegye, belenyúljon, stb.......


Igen, minden korban nehéz, most azért, később meg másért, de ez van, azért vagyunk, hogy velük legyünk, hogy menjünk utánuk.


Azért kell folyton fogni, mert már szeretne menni, mert érdekli a külvilág, csak ő még nem tud odamenni, ezért lenne kézben folyton.

Én amikor ennyi idős volt a fiam, egyfolytában az udvaron álldogáltam vele, ringattam, énekelgettem, mondókáztam, nézelődtünk.


Ez van, majd elkezd mászni, lépegetni, és mehetsz utána, akkor meg azt fogod unni??


Nem mondták anyósodék, hogy a gyermekvállalás ezzel jár?

2014. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
79%

Most nezem hova tettek a kerdest....itt elmebetegek irkàlnak, most mar ertem:)

Gondolom a ferjuk meg epp massal van;)

2014. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!