Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már olyan, hogy amikor...

Volt már olyan, hogy amikor elszakadt a cérna úgy viselkedtetek vagy olyan dolgot tettetek, amire nem vagytok büszkék?

Figyelt kérdés
Nálam ma szakadt el. Már tegnap sem volt könnyű, de úgy volt, hogy ma itthon lesz a párom, így gondoltam majd kimozdulok 1-2 órára. Nem így alakult, nagyon csalódott voltam/vagyok, ezen is felhúztam magam. Csináltam a tízórait, de a répa nem puhult meg, az alma savanyú, a gyerek üvölt. Ok, elővettem az üveges bébiételt, akkor együnk. Pár kanál és újra ordít, kalimpál a játékával, üti ki a kezemből a kanalat. Kivettem a kézéből elég ingerülten, persze, hogy ordít szegénykém. Megnyugtattam, eszünk tovább, fújja ki, nyöszörög, alig evett. Na itt szakadt el a cérna, átmentem a másik szobába, kitéptem a hajamból a csatot, a földre vetettem magam és őrjöngtem teljes erőmből. Az izmaim és a fejem is belefájdult. Alig ismertem magamra, soha nem gondoltam volna, hogy ennyire ki tudok borulni és ilyen szinten őrjöngjek. Baromira szégyenlem, de ez van. Utána visszamentem és énekeltem neki, megnevetettem, szóval minden megy tovább, de még saját magamtól is megijedtem...
2014. dec. 4. 11:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Merre laksz? :) Nincsenek babás programok a környéken?

Én nem vagyok nagy barátkozós, ilyen helyekre sem járok el, sokszor érzem azt, hogy kéne, de nem sikerül megmozdulni.

2014. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nincs a közelben. Bár nagy városban élünk, Miskolcon, de mi a centrumtól messzebb, ahol szokott ilyen lenni. De úgy hallottam, hogy ők meg nem szívesen fogadnak be újakat. :( Egyébként én sem vagyok az a nagy barátkozós. Vagyis olyan cikinek tartom leszólítani az anyukákat, hogy 'hé, nincs kedved beszélgetni?'. Nekem az már olyan kétségbe esett próbálkozás...Meg keresni a neten...Ha találkoznék egy szimpatikus anyukával és jól elbeszélgetnénk, nem lennék ellene, de úgy szánt szándékkal nem keresek.
2014. dec. 4. 15:36
 13/13 anonim ***** válasza:

Én mikor sétáltattam (napi 2-3x 1 órát, kb.), akkor füllhallgató, zene és énekeltem/dúdoltam. Igen, a nyílt utcán, de a kislányt lekötötte, mosolygott rajta, a többieket pont leszrtam, engem pedig nagyon feldobott.


Sőt, ha éreztem, hogy szakad a cérna, akkor is énekeltem, vagy letettem a földre és elkezdtem vívólépéseket, vagy az önvédelmen tanultakat gyakorolni. Pillanatok alatt megnyugodtam és ő ezt is élvezte, próbálta utánam csinálni.

2014. dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!