Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak vele hogy aludjon?

Mit csináljak vele hogy aludjon?

Figyelt kérdés
9hónapos a fiam és egyre rosszabbak az éjszakák.hisztizik ha alvásra kerül a sor.teljesen kikészít már.próbáltam citromfű teát, homeopátiás bogyót, nem használ.

2014. dec. 4. 12:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! tv mától beszüntetve! remélem h így majd tud aludni!
2014. dec. 4. 16:34
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Sok borzalmas ember él a világon szerencsétlen gyerekeket nevelve, ez számtalanszor kiderül az itt feltett kérdésekből, a szegény gyerekek mégis felnőnek valahogy és nem is emlékeznek a kiskorukra szerencséjükre. Az, hogy a TV szól egy alvó kisbaba mellett, ne is haragudj, kérdező, de szégyellhetitek magatokat. Az emberek arra vannak programozva, hogy csendben és sötétben pihenhessék ki magukat. Nem is hallottál még erről??? Amikor ébren van akkor is folyton megy a TV? Így lehet tönkretenni egy ember idegrendszerét már csecsemő korában...
2014. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, most látom a válaszodat. Örülök, hogy így döntöttetek.
2014. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

nehogy mindjárt akasztófára ítéljél amiért ment a tv a szobában!köszi szépen, ezt jól megkaptam!

a borzalmas ember és borzalmas anya

2014. dec. 4. 17:37
 15/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem rád értettem a borzalmasat, hanem a 3. válaszolóra, akinek már más is megírta, hogy nem lenne a gyereke, hát én sem. Sajnálom, hogy nem írtam bele, és más kérdéseknél is találkoztam hajmeresztő válaszokkal, ahol a gyereknevelésből minden fajta megértés, együttérzés és empátia hiányzik. Ilyenkor mindig annyira elszomorodom, bocs, hogy pont most tört ki belőlem. És tényleg örülök, hogy száműzitek a TV-t.
2014. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Bocs, h én is kiakadtam, csak már annyira tehetetlen vagyok, h pillanat alatt kiborulok sajnos.a tv így is maximum 10 ig ment nálunk nem egesz éjjel.most megpróbáltuk úgy h ha eljön az alvás idő, rögtön kikapcsoltuk.semmi eredménye nincs.sajnos ahogy beleteszem a kiságyba, sir, vagdalódzik.mintha fájna az alvás
2014. dec. 6. 09:19
 17/18 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani teljesen őszintén, hogy egyik gyerekemet sem sikerült soha úgy altatnom, hogy betettem a kiságyba és jóéjt. Ugyanez volt, ha el is szenderedtek a kezemben, amint letettem őket fölébredtek és nagyon zokon vették a letevést. Kezdhettem elölről az egész altatást. Aztán rájöttem, hogy szopizással simán elalszanak, így a legnagyobb lányom 3 hónapos korától velem aludt egy ágyban, így ha bealudt a szopiba, nem kellett átrakosgatni. Ha felsírt megint szopizott, aludt tovább. A kicsi most 21 hónapos, még mindig velem alszik, szopizik elalváskor és éjjel is, ha kedve van. Így egyáltalán nem megerőltető, tudom, hogy ezen sokan szörnyülködnek, de nekem eddig minden alvási problémára a szopi volt a megoldás. Ismerek néhány anyukát, akik ugyanezt a módszert alkalmazzák. Ebben a korban a kicsiket még leginkább cumival, cumisüveggel lehet megnyugtatni alváskor, ha már nem szopnak, hiszen Freud szerint is ugyebár ez az életnek az orális szakasza, azaz a szájhoz kapcsolódó ingerek a leglényegesebbek a baba számára. Legnagyobb lányom 20 hónapos koráig szopott, utána a cumisüvege volt az egyik legfontosabb alvási kelléke, meg egy alvóállatka. Ha felriadt adtam neki inni a cumisüvegéből, odaadtam az alvóállatát és aludt tovább. Esetleg megpróbálhatnál egy puha szundikendőt rendszeresíteni, ha a cumi, cumisüveg nem nyugtatja meg, ha nyugtalankodik azzal simizni az arcát, hátha hozzászokik és megnyugtatja, persze ehhez idő kell, nem fog elsőre menni.
2014. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
A meleg tejtol hamarab el lehet aludni:)
2014. dec. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!