Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csomó a cicimben. Tegnap este...

Csomó a cicimben. Tegnap este óta. Nem lett sem jobb, sem rosszabb. Nem tudom kimasszírozni, sem kifejni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fél éves a kislányom. Már 3-szor volt ilyen az utóbbi 2 hónapban. De mindig sikerült kimasszírozni vagy kifejni. De akkor egyre rosszabb is lett közben. De most nem lett rosszabb. De jobb sem. Azt reméltem, hogy reggel majd ki tudja szívni a Picim. De nem sikerült. Mit tegyek?
2010. febr. 1. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A cicire rakás jó ötlet, akár fél óránként is!
2010. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Naponta többször jd még ha semmi sem jön akkor is előtte meg masszírozd ki ahogy és ameddig csak tudod. Ne várd meg hogy rosszabb legyen.
2010. febr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bocsi fejd
2010. febr. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet kimasszírozni. Semmi nem változik tőle.
2010. febr. 1. 08:22
 5/11 anonim ***** válasza:
a szoptatás, fejésen kívül még Garmastan krémmel masszírozd, az nagyon jó gyulladás megelőzésére, csökkentésére, nekem mindig használt
2010. febr. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Uhm, ne sértődj meg a példámtól kérlek és e is nevess ki, nekem még csak 6 hetes a lányom és nem volt még ilyenem,szóval amikor a kecskémnek kicsije született, még nem fejtük őt és neki is bedurrant a cicije, tiszta csomó volt az egész és megijedtem én is,hogy mi lesz íg vele.Naponta többször lementem hozzá és a csomókat maszíroztam de naygon erőse,nemhiszem,hogy fájt neki,mert akkor rugdosott volna, szóval úgy napi 10x mentem és masszíroztam fejtem.Ki is ment neki másnapra,


Próbáld meg te is így ha nem megy,akkor menj be a kórházba és a csecsemős,aki segített fejni(nálunk van ilyen, aki aztán segít,ha baj van,mmint miután elhagytad a kórházat), akkor majd ő megcsinálja valahogy,de semmiképp ne hagyd úgy mert begyullad:)



Majd írj h sikerült e^^

2010. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy rakd mellre a gyereket, hogy a csomó az alsó ajka irányában legyen. Ő ki tudja szívni, ezzel a módzserrel, ugyanis ők mindig onnan ürítenek először, amerre az alsó ajkuk van. Tehát ne a hagyományos pózban, hanem "forgasd" a gyereket.
2010. febr. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így van, a baba álla a csomónál legyen! És ha etetés idő van, mindig ez legyen az 1. cici (akkor még több az ereje)!!
2010. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Felhívtam a szoptatási tanácsadó hölgyet.

Azt mondta, hogy ha nem rosszabb (és jobb sem), akkormindenféle helyzetben szoptassam (amit írtatok is, hogy a csomó felé legyen az alsó ajka), borogassam, próbálkozzak még. Nem kell dokihoz rohannom vele.

Ha kb. 2 hétig sem javulna, akkor menjek el a nődokimhoz, és csinál egy mammográfiát, mert már volt olyan eset, hogy nem is tejcsatorna probléma volt, hanem jóindulatú sejtburjánzás.


Hát, próbálkozom...

2010. febr. 1. 11:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Hááát, szerintem az a 2 hét, amit a tanácsadós hölgy mondott, szerintem sok, de ez csak az én véleményem (1 gyermekes anyuka...). Nekem 1-2 nap alatt mindig sikerült kiszednem valahogy a csomót, tovább nem is igen bírtam volna, mert egyre jobban fájt, gondolhatod, a tej továbbra is termelődik, egyre jobban feszít, kellemetlen előbb-utóbb. És ilyenkor már a picimmel sem tudtam úgy törődni, és ez bántott a legjobban!
2010. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!