Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babának érdemes...

Újszülött babának érdemes harisnyát venni? Vagy inkább csecsemőnadrágot, ami nem olyan szoros?

Figyelt kérdés

Mert minden babakelengye listába benne van hogy 2-3 harisnya, de nem kényelmetlen az nekik? És zokniból jó a 0-3 hónapos korig való, nem lesz az nagy?

Novemberre várom a babát, vettem már pár dolgot, de a harisnya gondolatával valahogy nem tudok megbarátkozni.


2008. aug. 17. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon szerettük a harisnyákat, soha nem volt rá panasz. :) Olyan édesek, amikor pl. van rajtuk egy harisnya, meg egy testresímuló pólócska... Jajj. De ha nagyon nem tetszik a dolog, akkor vegyél mondjuk talpas rugikat.

A 0-3 hónapos zoknik tökéletesek, ilyenkor szerintem nem baj az sem, ha nagy egy kicsit, úgysem sétál benne. Tehát inkább nagyobb legyen, mint kicsi. :)

2008. aug. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nincs gondom végülis a harisnyával, csak abból a szempontból hogy nem tudom mennyire kényelmes az nekik. De akkor veszek majd 1-2 db-ot és meglátjuk hogy viszonyul majd hozzá a kis hercegnőnk.:)

Meg hát jó lenne minél előbb felöltöztetni, mert úgy tudom nem nagyon szeretnek öltözködni, de majd ez is kiderül.

És egyébként a harisnyából mekkorát érdemes venni?

2008. aug. 17. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Kislányom fél éves, mlég sosem volt harisnyánk:-) Ja és februári.
2008. aug. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na akkor várok még pár választ, érdemes e venni.:)

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2008. aug. 17. 17:07
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is februári a lányom. Nekünk is inkább a talpas rugik jöttek be. Igaz, nekem hogy első baba, nagyon nem is mertem ráhúzni a harisnyát. Most,hogy nagyobb. lehet, hogy már meg merném kockáztatni, de én egyszer próbáltam ráhúzni egyet (ajándékba kapta), de félúton feladtam. Azóta sem próbáltuk. leht, hogy csak én voltam a béna :-)
2008. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Talpas rugik nálunk is inkább.Zokniból nálunk a n0-6hónapigosnak már most a talpa közepén van a sarka.(nincs 3 hónapos)

Harisnyát csak nagyobbacska korában akarok.Amíg kicsi aggid minden egyes öltözködés egy csata,no meg az összes ruha,ami a lába között nem patentos a nyakában gyűlik össze.

2008. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugottan vegyél harisnyát csak arra ügyelj hogy 100% pamut legyen.Az én kisfiam 2 hónapos és amikor voltak azok az esős idők ráadtam mert csak nyári kisnadrágok voltak.Nek ellenkezett.. :-)
2008. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is praktikus, mert nehéz pelenkázni miatta. VEgyél inkább hosszuujas hosszulábas budyt, sokkal jobb. Vagy hosszukezes lábatlant, kisnacival, vagy hosszulábas ujjatlannal. Nekem 2 hós a lányom de még nagy rá a legkisebb harisnya is.

Zokniból meg a legkisebbet, az jó lesz:-)

2008. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2008. aug. 18. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!