Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposak miert nem forog?...

6 hónaposak miert nem forog? 2honapos kora ota járunk rendszeresen tornára

Figyelt kérdés

2honapos kora óta heti 1x jsrunk gyógytornára+én itthon tornáztatom!

Idoben született,nincs semmi baja!

De vékony vagyok es valoszinu hogy a terhesség végére mar kicsi volt neki a hely,így a bal oldalát elnyomhatta!

Hason szeret lenni de elfárad l akkor sir nem támaszkodik a könyökével hanem kicsusznak a kezei se slvan ugyis mert játékokat után nyúl!

Nem szeretem vinni gyógytornára mert azt az 1orat vegig ücolti ugy hogy berekedt es piros lett a torka

Oldalra fordul sokat de csak a bal oldalára

Egy kicsi kell neki hogy hasra forduljon!

De 4honap alatt nem fordul még meg

Nem sietettem de mondta az orvos is hogy könyökén tamaszkodnia kellene

A lapocka izma kicsit gyenge amiert elnyomta a pocakomban


2015. jan. 14. 12:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

2es gondolod irj privit

Sajnalom a kislanyod☹

2015. jan. 14. 13:09
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
De milyen.tornára jártok? Orvos.utalt be? Vagy Dévény torna?
2015. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el egy dévényeshez, csak megmutatni, ő majd megmondja hogy van-e gond, lehet hogy 1 alkalom kell neki és kikezeli a babát. A fiam 7,5 hónaposan kezdett el forogni (korrigált 6 hónap), kivárta amíg totál idegesek voltunk már miatta hogy miért nem forog. 3,5 hónapos kora óta járunk Dévény tornára, szóval ő sem siette el, és szintén nem fért el a pocakomban, harántban feküdt, azért is született hamarabb mert nem volt helye. Ja és kék volt az egyik lába, nagyon összenyomódott a pocakomban. Az utóbbi másfél hónapban elkezdett forogni, mászni, és már több mint 1 hete áll (most 9 hónapos), én csak azt tudom mondani hogy türelem, lehet hogy holnap megfordul és onnantól nincs megállás. Ja én nagyon türelmetlen voltam már 7 hónapos kora körül, és tanítottam forogni, ezért sokan megköveznének de nem érdekel, itt van egy link, így lehet tanítani a babát forogni, szerintem jó. https://www.youtube.com/watch?v=zx1Lt69W4PU
2015. jan. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a videolinket!

Voltunk Dévényi tornán 1x

De kék lila volt a lába keze hasa..meg szo szerint takny nyála egybe volt...sírtam nem birtam...igy inkabb ilyen gyerek baba gyógytornára járunk....vedonoeschyerekorvos mondta.. Kivancsi leszek mit mond a neurologus

2015. jan. 14. 14:37
 15/17 anonim ***** válasza:
mindenképpen menjetek további vizsgálatra, mert ez láthatólag nem ér semmit, és persze minden baba más, de azért ő már bizony kezd lemaradni, és később csak még nehezebb utolérnie magát.
2015. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak aki a videot küldte!😊

3x megcsinaltuk a gyakorlatot es atfordult!!!!!😊😊😊😅

Hálásan köszönöm!!!!!🌺

2015. jan. 14. 15:39
 17/17 anonim ***** válasza:
Szuper, gratulálok :) Na mi hetekig nyomtuk a videót, plusz dévény, és csak sokára fordult át. Szóval ügyes a babád :)
2015. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!