Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy valaki túlzás...

Létezik hogy valaki túlzás nélkül nem boldogul egyedül a babával?

Figyelt kérdés

Nem pénzben gondolom, hanem arra gondolok, mikor apuka ugye dolgozik, délután/este van otthon meg csak hétvégén. Egyik rokonom babája öt hónapos de amióta megszületett folyton azt fújja, hogy egyedül nem lehet elboldogulni egy gyerekkel ezért feszt nála van az anyja, aki szintén mondja, hogy egyedül biztos nem bírná szegény.


Komolyan ilyeneket mond, hogy egyedül a boltba se tudna elmenni a babával meg ilyenek úgyhogy az anyja segít mindenben.


Ilyen létezik, hogy ennyire ilyen a baba vagy egyszerűen csak ilyen béna/lusta/szerencsétlen/nem tudom mi?


Én ettől rettentően megijedtem az én férjem este hétnél előbb csak ritkán ér haza és néha még hétvégén is dolgozik, ha nincsenek elegen. Mi lesz velem, ha megszületik?


2015. jan. 21. 02:24
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
És az anyukája ott lakik közel hozzájuk? Még mindig minden nap igénybe veszi őt?
2015. jan. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Nekem két gyerekem van. Az első evéstől evésig aludt. Több fogásos ebédeket főztem, takarítottam, könyveket olvastam, stb.

DE a második babám születésétől 5 hónapos koráig éjjel-nappal sikítva sírt! Nem lehetett letenni, legalábbis én nem tettem le sírni, mert legalább próbáltam megnyugtatni. Főzni, mosni, takarítani, bármit csak úgy tudtam, hogyha a férjem otthon volt. Szegény babám tejcukorérzékeny, szörnyű fájdalmai voltak, aztán talán hozzá is szokott. Talán 2-3 órát aludt a 24-ből a kiságyban és talán még 3-4-et, ha a mellkasomon alhatott, ami alatt szintén nem lehet semmit csinálni. Teljesen kivoltam a kimerültségtől és a tehetetlenségtől. El sem tudod képzelni, milyen napi 16-18 órában gyereksírást hallgatni! Szóval, kell a segítség...

Viszont, van aki normál gyerekkel is eljátsza, hogy nem bír semmit csinálni. A sógornőm is kb. 1 éves koráig nem volt kettesben a gyerekével! Takarítónője volt és az ételt is hozatta! Pedig semmi gáz nem volt a kicsivel. Ez már szerintem is beteges.

2015. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egyszerűen csak azért igényli az anyukáját, mert magányos. A férje elmegy reggel, mindenki dolgozik, az ismerősök, barátok, rokonok távol. Senkivel nem tud 2 szót sem váltani és így inkább kitalál minden problémát csak menjen az anyja, hogy legyen mellette valaki. Az anyukája meg szívesen megy és elhiszi neki, mert imádja a lányát és az unokáját, és neki ez öröm. Ez is lehet! A magány nagyon rossz...:(
2015. jan. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!