Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon rosszul alvó babák...

Nagyon rosszul alvó babák szülei, mi oldotta meg a babátok alvás problémáját?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok tapasztalata érdekel, akinek a babája gyakran ébred, altatni kell hosszú ideig, majd hamarosan újra ébred.

5 és fél hónapos kisfiam 10-15-ször ébred éjszaka, nem éhség, vagy szomjúság miatt. Szoba hőfokot már variáltam, több evés, vagy kevesebb, víz éjszakára, hason alvás, háton alvás, rongyi macival alvás. A legjobb éjszakákon 2-3 órát alszik egyhuzamban, de vannak éjszakák, amikor 5-10 perc alvás, majd hosszú altatás. A nappali alvás ugyanilyen.

Bármilyen megoldás, tapasztalat érdekel.


2015. jan. 29. 20:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Sajnos ismét borzalmas éjszakánk volt, nem használt az együttalvás.
2015. jan. 31. 08:16
 22/26 anonim ***** válasza:
Azért még ne add fel, próbálgasd! Nekünk is rossz éjszakánk volt tegnap, olyan nyugtalanul aludt a babám, sokszor felsírt, hamarabb kelt, nem sokat pihentem, pedig jól alszunk együtt. Szóval lehet front is van, vagy szimplán rossz éjszaka a foga miatt, nem tudom. Egy ismerősöm babája sem aludt hajnaltól. Hátha ma!!!
2015. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Egy fokkal jobb volt az előző éjszaka, de a jótól még messze áll. Közben kitaláltam, hogy aludjunk együtt hálózsákban, így nem baj, ha a mellkasomon alszik és lepottyan, mert max mellém csúszik be a hálózsákba és így napközben kétszer két órát aludtunk együtt. Nekem nagyon jó volt, fél éve nem voltam ilyen kipihent, mint ma. (Igaz, a konyha úszik.)
2015. febr. 1. 19:19
 24/26 anonim ***** válasza:
Látod, azért csak jobb.Én is így kezdtem. Először a mellkasomon aludt és úgy aludtunk. Majd miután bealudt oldalra fordultam vele és aludtunk tovább, ha ébredezett, akkor vissza a mellkasomra. Lassan megszokta. Mára már a mellkasomról mindig ő kúszik, csúszik oldalra. Már rakja a kis buksiját a karomra és csúszik mellém. Amúgy nekünk ez az éjszaka sem volt a legjobb, nagyon nyugtalanul aludt, sokat nyöszörgött, felsírt. Ha nem velem alszik, biztos, hogy egész éjjel nem aludtunk volna. Így aludtunk, csak nem a legjobban...Ez a felső fog nagyon megviseli, már lassan 1 hónapja szenvedünk. :(
2015. febr. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Szegénykém. Biztos nagyon rossz lehet nekik ez a fogzás, nekem nincsenek emlékeim, hogy mikor a bölcsesség fogaim kijöttek, akkor milyen volt. Neked 7 hónapos babád van, ugye? Hány foga van?
2015. febr. 2. 15:17
 26/26 anonim ***** válasza:
Igen, 7 hónapos. 2 van neki lent és 1 hónapja várjuk a felső 2-t. :(
2015. febr. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!