Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hós babám nem tudja...

Gnézsu kérdése:

2,5 hós babám nem tudja kinyomni a pukit és kakija is nagyon ritkán van, miért van, hogy a szélcső sem segít?

Figyelt kérdés
Ha sikerül a szélcsővel kakilnia, akkor sem lesz utána jobb, mert a puki utána hamar lesz újra, amitől nem tud aludni, tekergőzik, és hiába jön ki a kaki, minden folytatódik, ahogy előtte volt.

2015. febr. 3. 07:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy alapvetően nem baj, ha ritkán van széklete, csak már most is iszonyat kemény a hasa. Nekünk a gyerekorvos azt mondta, hogy ha két napig nincs széklete, akkor már kamillateázzuk cukorra, vagy szélcsövezzük... a kamillateát egyelőre mellőztem a cukor miatt...
2015. febr. 3. 13:12
 12/13 anonim ***** válasza:

A kamillatea nálunk úgy is használt, ha én ittam (gondolom szoptatsz). A többi tényleg életkori sajátosság. Nemsokára kinövi. A szélcsövet szerintem se használd, tényleg hozzászokik, és így később is körülményes lesz a székelés.

A hosszú ideig tartó büfiztetés is tud még segíteni.

2015. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igen-igen..én sem szívesen használtam a szélcsövet, de most meg is fogadtam, hogy befejeztem, mert néha olyan érzésem van, mintha én jobban megkönnyebbültem volna, mint ő. Mert ő utána ugyanúgy nyögött tovább, és próbálta kinyomni a pukit, mert azok valahogy igen gyorsan generálódtak újra benne. Lehet, hogy akkor megpróbálom én inni a kamillateát...hátha használ :)
2015. febr. 3. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!