Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éhes lehet a babám vagy mi a baj?

Wiky93 kérdése:

Éhes lehet a babám vagy mi a baj?

Figyelt kérdés

6hetes a babám, sajnos mostmár csak táperes. 133ml az ő adagja de már tegnap este óta emeltem 3-5hós baba adagjára, mert ha megeszi mind és magamra teszem büfizni még mozgolódik sír.. Ilyenkor volt, hogy adtam neki vizet, de azt is megitta volna mind, egyszerűen nem értem.. Ha felkel átpelusozom és míg megcsinálom a hamit már kezdi a hisztit, hogy éhes és mikor etetem olyan mohón eszik, hogy az leírhatatlan. Van valakinek hasonló tapasztalata? 2napja váltottunk tápit, Milumil pronutrarol Milumil HA-sra mert az előzőtől kipattogott. Elsőnek meg Milupát evett de attól székrekedése volt. Ha megeszi az adagját, büfiztetem általában ugrándozik még hisztizik de abbahagyja elcumizik elalszik. De van, hogy leteszem a kiságyba, egy idő után hisztizik 1-2x, beadom a cumit aztán alszik (3órát alszik), de van olyan is, hogy nem nyugszik meg ilyenkor ki kell vennem, próbálom nyugtatni újra elaltatni, van amikor elbírom altatni de van amikor sír..sír és csak sír és tátog enne..akármikor felkel (ha pl fél órát alszik, amit nem értek miért) egyből csak enne..


Olyan problémám is van, hogy mostanába ha du felkel (3-4fele) eszik, büfi, altatom leteszem, alszik kb fél órát vagy annyit se ilyenkor hisztizik, nem nyugszik meg, tv-t elnézi egy pár percig utána sírsír, tátog..ilyenkor megetetem altatom de kezdődik elölről és ez a dolog egész estig eltart tehát órák hosszat fent van.. Nem hiszem, hogy a hasa fáj, mert nem húzóckodik, meg nem látok hasfájós jeleket.. Mi lehet az ok? Éhes marad? Esetleg az alvással van a baj?


2015. febr. 6. 13:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Húú az nemsemmi :)

Na hát tegnap emeltem az adagját, mind megeszi állandóan és úgy veszem észre, hogy még simán enne(de szerintem már az nem éhség) mikor megbüfiztetem/altatom nem ordít míg eddig sírt még hamiért..és aztán csodák csodájára aludt késő du. és ráadásul 4órát :) (mert eddig az első du-i kelésből nem akart aludni egész estig) este 9körül tettem le aztán kelt hajnali4kor :) szóval most ügyi baba volt. Ma is szintén ülaz emelt adagot kapta, ma is ügyike volt :) 1órát kint aludt a mama kezében, mikor felébredt behoztuk és 1órát elnézte a tv-t, beszéltünk neki stb. (Ez nagy szó, mert eddig kb csak 10percet bírt ki sírás nélkül, aztán kezdett hisztizni felvettem, betettem az adamo hintába ott elaludt egy 10-20 perce(ez is csoda mert mindig sírt benne) aztán pont hami időbe felsírt :) és lám most is alszik :) nagyon ügyi (le is kopogom),reméljük így is marad :)

De ha ugyanolyan lesz mint eddig akkor megyünk dokihoz..

2015. febr. 7. 19:00
 12/13 anonim ***** válasza:
hát akkor reméljük csak erről volt szó :-)
2015. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen reméljük :)
2015. febr. 8. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!