Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lázzal elviszitek orvoshoz a...

Lázzal elviszitek orvoshoz a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés

Reggelre belázasodott. 39 fok is volt neki de szépen lement. Kicsit köhög. De tényleg minimálisan mert ma kb 2 szer köhintett. Várjak vele holnapig vagy vigyem el ma? Nem akarom hogy a rendelőbe valamit összeszedjen ha nincs semmi komolyabb baja a lázon kívűl.

Lehet a fogától van.


2015. febr. 16. 10:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak volt már úgy mandulagyulladása(tüszős),hpgy egyáltalán nem fájt a torka csak lázas volt.ha nem vittem volna le a dokihoz,nem kapott volna időben antibiotikumot.és tudjuk,milyen szövődményei lehetnek...
2015. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem észreveszem ha baj van. 40 fokos lázzal fel le rohangált. Ivott legalább is kortyokat ami kevésnek bizonyult.
2015. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia, én vittem a kislányomat orvoshoz. 11 hónapos. Már egy hete beteg. Neki is 39 fokos láza volt hétfőn, ami szépen lement, és csak egy kicsit köhögött. Nem is kapott rá semmit, "csak" lázcsillapítás, meg vírusos a torka. Csütörtökre megint belázasodott, igaz nem volt magas láza, de addigra már annyira köhögött szegény, hogy nem aludt egész éjszaka, és mivel felül fertőződött neki a vírus, azonnal antibiotikum, és köhögésre sinecod, nehogy valami komolyabb baj legyen. Ő nem evett nem ivott 3-4 napig semmit, az az egyetlen szerencse, hogy rengeteg tejem van és még szopik. Szerintem vidd el holnap, az nem árt, ha ránéz a gyerekorvos.
2015. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Leviszem. Időpontot kell kérni mindig, úgy visszük le. Bármi lehet, ami ha nincs időben kezelve

, elhúzódhat. Volt úgy, hogy torok-vagy mandulagyulladása volt, és nem fájt a torka, csak lázas volt. Ne

Nem kockáztatok leviszem.

2015. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!