Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák/Apukák! Szerint...

Kedves Anyukák/Apukák! Szerintetek a baba/kisgyermek mennyi idős korától "egészségtelen" az, ha látják a szüleiket meztelenül? Természetesen nem intim együttlétekre gondolok, csak arra, ha pl. reggel előtte öltözöm át, stb.

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 12:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én sem láttam apámat meztelenül soha, anyukámat viszont igen /nő vagyok/, nekem mégis az a természetes, hogy a fiam előtt nem bujkálunk, hanem természetes a meztelenség. Nem is szándékozom előtte takargatni magam, legyen teljesen természetes.
2010. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Aput sosem láttam mesztelenül, anyut párszor, bátyámat sosem. Mivel a fiam egész nap tapad rám, egy percre sem hagy magamra, nehéz lenne megoldanom, hogy ne lásson, meg őszintén eszembe se jutott, hogy jobb lenne ha nem lát.
2010. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vok,7 éves a fiam,4 hós a lányom.nem bújkálunk,igy ők se lesznek gátlásosak!apámék előtt a mai napig elviharzok egy bugyiba,ezt szoktuk meg.
2010. febr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
én és a férjem minden este együtt fürdünk a két éves lányunkkal. Azt nem tudom, hogy ez meddig lesz így. Szerintem ez nem befolyásolja a gyerek fejlődését.
2010. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
MIT VAGYTOK ODA????????????????????????HA FIU HA LANY LATHATJA MINDKET SZULOT MEZTELENUL KB 16 EVES KORAIG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1ES HA LATJA AZTAN IS AKKOR MI VAN?!
2012. szept. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!