Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy "kell" leszoktatni a...

Hogy "kell" leszoktatni a babát az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül szeretném leszoktatni róla a 7 hós fiamat, csak sokan írták, hogy ilyenkor már nem kell enniük csak megszokás...stb. hogy lehet ezt elérni? nem véletlenül kel és eszik meg egy egész adag tápszert...ti "beleszóltatok" ebbe? vagy ráhagytátok a babára?
2015. márc. 19. 14:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Amúgy a legtöbbet az éjszakai etetéssel pont azok nyavajognak akik szerint annak a babának első perctől kezdve át kell aludnia az éjszakát. Mert oké h nem eteted éjszaka hozzá ne szokjon de akkor ordít ugyanúgy fent kell lenni vele.

Aki nem így áll a dologhoz h hát a felnőtt sem kel fel akkor a babának sem kell annak nem fáj h éjszakai etetés.

2015. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
teljesen igaza van annak a 10es válaszolónak. az én fiam kb 5 hós koráig 2x kelt enni. azt a kezembe vettem a dolgokat. és próbáltam vizet adni neki. sikerült is így (vagy alapból is elhagyta volna) egy evést elhagyni, és mivel ilyen sikerem volt, hát a másik evést is vízzel helyettesítettem. de 20 percenként felkelt, felsírt. tehát nem ok nélkül kel. így nem erőltettem, és etetem 1x még éjjel.
2015. márc. 19. 17:33
 13/16 anonim ***** válasza:
10-es válaszoló, megnevetettél! Két gyerekem van,egy 2 és fél éves és egy 2 hónapos. A nagyobb 3 hónapos koràtól átaludta az éjszakát,a kicsi még egyszer felkel. Remélem lassan átáll ő is,de ha nem akkor adok majd neki enni. :)
2015. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Uzennem a szulni keszulo kedves valaszolonak:

Az, hogy ez rossz szoktatas kerdese, max akkor lenne igaz, ha a gyerek az elso perctol ataludna az ejszakat, de en keltegetnem folyton, hogy egyen. Akkor az rossz szoktatas, valoban, es folosleges.


Meglatod majd par honap mulva, hogy hogy is van ez. Ra fogsz jonni, hogy egyszerubb megszoptatni gyors es bekessegben tovabb aludni, mint egynapos koratol szoktatni az ejjeli 'nemevesre' es hallgatni, ahogy uvolt az ehsegtol.

2015. márc. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Ha azért kel, mert éhes, akkor ne szoktasd le sehogy, majd abbahagyja.

Fiamhoz 10-11 hós koráig kelni kellett, aztán egyik napról a másikra abbahagyta, most 1 évesen végig alussza az éjszakát felkelés nélkül.

2015. márc. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szegény leendő anyuka válaszoló......

majd megtudja......

:)

2015. márc. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!