Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van-e arra mód, hogy a 15 hós...

Van-e arra mód, hogy a 15 hós oltást elkerüljük? Megtagadhatjuk?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 20:58
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/150 anonim ***** válasza:
0%
66: Portugáliáról nem tudok, de azt tudom (mert nekem is van ám ismerősöm, elég sok) Németországban, Svájcban, Nagy-Britanniában, Spanyolországban nem kötelező az oltás! Ha jól tudom, még Romániában sem!!! Mind hülyék, ugye? És azért megkérdezném, hogy a te ismerősöd, aki csak a BCG-t adatta be a gyereknek, él még a gyereke? Mert szerintem igen! És valószínűleg nem is beteg.
2015. márc. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/150 sandrachnologic ***** válasza:
88%
Aki nem oltat az nem oltat, az azt sem fogja fel, hogy nem az én oltott gyerekeket veszelyzteted, hanem mondjuk azt a kismamát aki a 3 hónapos babajaval mellettetek ul a buszon es a te mumpszos gyereked miatt megbetegszenek... Mikor az a szerencsétlen baba meg i uszhatna ha elerne azt a kort, hogy beoltsak, de veszélyeztetve van az idióták miatt. Igenis fontos a nyajimmunitas. Lehet, hogy te szeretnéd, ha kanyaros lenne a gyereked meg osszeszedne minden francot, én meg nem szeretnem ha megfertoznetek vele a kisbabamat, csak mert ot meg nem lehet beoltani es a kora miatt nem lehet védett... Vagy mondjuk belehal a a nagyim, mert akkor meg meg nem is volt védőoltás. Errol van itt szo. Aki nem birja a társadalmi kötelezettségeket, amik mindenki egészségügyi javat szolgálja, az költözzön egy lakatlan szigetre vagy ahova akar, de ne veszelyeztesse ártatlanok eletet a baromsagaval. Egyebkent meg tenyleg be lett isnerve a Wakefield fele kamu, ahol 12 gyerek volt a kontroll csoport, akik amúgyis autista gyanusak voltak mar, es emiatt a primkok elhiszik, hogy az oltástol lett az a gyerek, amikor az egesz kutatás fals volt...
2015. márc. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/150 anonim ***** válasza:
0%
70: ha nem olvasod a linkeket, nyilván nem is lehet meggyőzni téged, de nem is ez a cél. Miért vitatkozol, ha nem hallgatod meg a másik felet? Azért linkelünk, mert ha én írnám oda, az még kevésbé lenne hiteles neked.
2015. márc. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/150 anonim ***** válasza:
0%
72: hogyhogy még él a nagyid, hisz nem kapott oltást?! Szerintem te kérjed nyugodtan a gyerekednek már a születése napján az összeset, mert ha idejön esetleg egy külföldi, ahol nincs védőoltás, akkor nektek kampec!
2015. márc. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/150 anonim ***** válasza:
73%
Nem beszél nagy butaságot a kérdező. De annak az esélye, hogy az oltás után/oltástól bármi baja lesz a picijének igen csekély. Ne menj ki az utcára, mert van rá némi esély, hogy a fejedre zuhan egy tégla vagy elüt az autó. Ezt félre téve, én óvónő vagyok, és volt egy kislány a csoportunkban, aki egészségesen született, bölcsibe is járt, beszélni kezdett, majd szépen lassan visszafejlődött a beszéde. Hozzánk 5 éves koráig járt, de 1-1,5 éves baba szintjén volt a beszéde. Gyanították, hogy oltás következményeként történt így.
2015. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/150 A kérdező kommentje:

Tessék:


8 gyermekéből 6 oltott és krónikus beteg, a két legkisebb oltatlan és teljesen egészséges. A cikk végén ír arról, teljesen oltott ápolónő is fertőzött meg szamárköhögéssel 4 csecsemőt és arról is, 1991-ben 71%-os átoltottsági szintél csak 347 szamárköhögésese eset fordult elő, míg 2011-ben 92%-os átoltottsági szintnél több, mint 38.000.- eset volt!!! Elgondolkodtató.


[link]

2015. márc. 31. 08:34
 77/150 anonim ***** válasza:
0%
Apropó, mi a helyzet a HPV oltással? Előbb-utóbb az is kötelező lesz, már fontolgatják... tehát ha neked lányod van, akkor születése után egészen 8. osztályos koráig ne engedd ki az utcára, hátha elkapja (köztudott, hogy nem csak szexuális úton terjed, mielőtt belém kötsz), mert ugye lesz egy átmeneti időszak, amikor lesznek oltottak és nem oltottak. Tehát a nem oltottak "veszélyeztetni" fogják azokat, akik koruknál fogva még nem kaphatták meg az oltást. ... mert most is ez a helyzet azokkal az oltásokkal, amik nemrég lettek kötelezőek. 1000 év múlva pedig már nem fog másból állni az élet, mint naponta védőoltásra szaladni az orvoshoz...
2015. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/150 anonim ***** válasza:
32%

Én pedig úgy gondolom, a sok agyonoltott gyerek van veszéllyel a többi gyerekre. Miattuk és a szüleik miatt lettek a vírusok elfajzottak. Teljesen átalakultak. Ezért is lehet egy sima bárányhimlőtől is agyhártyagyulladást kapni.


Kérdező, olvass utána az oltáskivezetésnek. Létezik és működik.

2015. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/150 A kérdező kommentje:

Amúgy az a durva, hogy ha nem is akarunk összeesküvés elméleteket gyártani, akkor is felmerül a kérdés: ki tudja, valójában mik vannak az oltóanyagokban??


Mert pl. az MMR-ben tojásfehérje adalék is. Minek? És még ki tudja, mik vannak benne, amikről nem tudunk.


H1N1? Aki beadatta a környezetemben, utána 3-4 hétig beteg volt, aki meg nem adatta be, semmi baja sem volt az influenza járvány kellős közepén se.

2015. márc. 31. 09:03
 80/150 A kérdező kommentje:

Na, ez nagyon érdekes:

Gyermekeink védelmében - Interjú egy volt oltóanyag-kutatóval


[link]

2015. márc. 31. 09:10
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!