Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van-e arra mód, hogy a 15 hós...

Van-e arra mód, hogy a 15 hós oltást elkerüljük? Megtagadhatjuk?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 20:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/150 anonim ***** válasza:
20%
Apropó, mi a baj a You Tube-bal? Az számít, hogy hol mondja, amit mond, vagy az, amit mond.... mert ugye a személy az adott.
2015. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/150 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha neked mindegy, hogy a gyereked otthon, vagy a temetőben fekszik, akkor ne oltass. Igen, mondhatod, hogy régen se halt meg minden gyerek ezekbe a betegségekbe, mert tényleg nem, de nagyon sokan igen. Ha neked mindegy, hogy élő vagy holt gyereked van, akkor miért nem zárod le a dolgot már a legelején (tudod, 12. terhességi hétig nyugodtan elvetetheted) (ez most minden véresszájú oltásellenesnek szólt)

Én (meg a szülők többsége) ha módunkban áll szeretnénk ha a gyerekünk megérné (és egészségesen!) a felnőttkort.

2015. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/150 anonim ***** válasza:
100%

30: bárki mondhatja magára, h szakíró és mivel sajtószabadság van, én is elkezdhetek holnaptól egészségügyi cikkeket írni és komoly forrásokat belinkelni a végére. Kérdés, hogy mennyire lesz ez megbízható írás?

Amúgy megkerestem most az önéletrajzát egy pszichológia szakos diplomája van, de doktori fokozata nincs, szóval nem végezhet pl. pszichiáteri munkát.

Amúgy a pszichológiához biztos jól ért, hisz be tudott egy csomó embert hülyíteni, de azért megkérdőjelezném hogy egy mezei pszicho diplomával ért-e az emberi test működéséhez illetve a gyógyszerészethez.

És akkor még némi érdekesség az önéletrajzából:

"He is a frequent guest on radio and TV talk shows"

Biztos komoly szakember lehet aki talk show-ban adja közre a kutatási eredményeit:)

2015. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/150 anonim ***** válasza:
100%

Igen, oltás ellenére lett kanyarós, de könnyen átvészelte.

Ezért mondtam, hogy ha nem oltatsz, és a betegség miatt bármi baja lesz, soha nem bocsátod meg magadnak. Ők is így kétségbe voltak esve, hogy hogyan, honnan, kitől, miért, ...

2015. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/150 anonim ***** válasza:
2015. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/150 anonim ***** válasza:
Bocs, kétségbe vannak esve, mert a csajszi hiába van rajta túl, még a magzat sorsa kérdéses.
2015. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/150 anonim ***** válasza:
17%
2015. márc. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/150 anonim ***** válasza:
8%
Pont ezt szeretnék az oltásellenesek: a döntés jogát! Aki akarja, oltasson, aki meg nem, az ne! (Hozzáteszem, nem biztos, hogy az enyém feküdne előbb holtan a temetőben, vagy az én gyerekem élne "rosszabb minőségű" életet. Csak várd ki a végét!)
2015. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/150 anonim ***** válasza:
11%
"Biztos komoly szakember lehet aki talk show-ban adja közre a kutatási eredményeit:)" - Biztos Czeizel Endre is komolytalan, meg a többiek, hisz ők is szerepeltek már talk-showban.
2015. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/150 anonim ***** válasza:
28%

... és ők is csak komolytalan orvosok - nem olyan hozzáértők, mint ti-, mert talk showban nyilatkoznak:

[link]

Meg az sem mellékes, hogy ATV, és nem Retek Klub, ugye? Ez is csak amolyan You Tube-os sz*r lehet, mert nem felügyeli az Orbán Viktor.

2015. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!