Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van-e arra mód, hogy a 15 hós...

Van-e arra mód, hogy a 15 hós oltást elkerüljük? Megtagadhatjuk?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 20:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/150 anonim ***** válasza:
100%

Olvassátok el ezt, tanulságos:


[link]

2015. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/150 anonim ***** válasza:
100%

Az oltáselleneseknek üzenem, hogy a mi helyettesítő gyerekorvosunk meg mindenre oltatni akar. Még a választhatókat, fizetőseket is mind be akarja adatni velem.

Mert ne sajnáljam rá a pénzt, amikor a gyerek életébe is kerülhet. És hogy "milyen rossz az, amikor egy gyereknek azért nem lehet elvégezni a csontvelő átültetését, mert elkapta a bárányhimlőt. Pedig az ellen beolthatták volna a szülők!". Vele szerintem jót vitatkoznátok. És hármótok közül csak egy lenne orvos...


Ja, és a 2 éves fiam köszöni, jól van, nem lett autista az oltástól!

2015. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/150 anonim ***** válasza:

39: "frequent guest" szótárazd csak ki


Bár nem nézek talk showkat, így nem tudom hányszor és miben ill. milyen témában szerepelt, de el nem tudom képzelni h Czeizel Endrének gyakori fellépésekre ideje lenne.

De nyugi mostantól békén hagylak titeket, jó youtube videozást még véletlenül se orvosi szaklapból tájékozódjatok,a szomszéd Maris, a Monika show meg néhány ponyva sokkal megbízhatóbb!

2015. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/150 anonim ***** válasza:
27%

Ha nem csak angolul, hanem németül is beszélsz, akkor itt van ez, hogy mi is folyik a gyógyszeriparban:

https://www.youtube.com/watch?v=QTYYu_3egbA

2015. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/150 anonim ***** válasza:
8%
42: szerinted miért akar beadatni minden oltást az orvosotok, még a fizetősöket is? Semmi köze a pénzhez, ugye? Pusztán a két vagy négy szép szemetekért.... és te ezt el is hiszed?! ... mert te biztosan orvos vagy! Az én háziorvosom viszont nem javasolja, pedig ő sem az Ecserin vette a diplomáját. A bárányhimlő pedig egy ártatlan gyerekbetegség, ami gyermekkorban szinte semmi problémát nem okoz, felnőttkorban viszont súlyos szövődményei lehetnek. Főleg, ha lányról beszélünk. De a mai gyerek már egy kis náthától is halálos beteg, úgyhogy nyugodtan oltsad még szúnyogcsípés ellen is a gyerekeidet, hátha a szúnyog előtte épp a tehénszart buherálta, a tehén meg madárinfluenzás lett, miután kigyógyult az aidsből...
2015. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/150 anonim ***** válasza:
14%
39: ha nem nézel olyan talk show-t, amiben szerepelhetett Czeizel Endre, akkor miért vonod kétségbe, hogy így volt? Látod, olyan tényt sem tudsz elfogadni, ami kézenfekvő, pusztán azért, mert te nem nézel ilyet. Akkor hogy lehet reális véleményed egy olyan egészségügyi dologgal kapcsolatban, amihez szakmai tudás is kellene és te még nyilvánvalóan nem olvastál róla egy sort sem? És az a baj, hogy ilyenekkel van tele az ország... És megbocsáss, de nem tudom, mi az a Mónika-show vagy mi, amit említettél...
2015. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/150 anonim ***** válasza:

45!

Nem kell ilyen támadónak lenned!

Mint írtam, helyettesítő orvos, és hogy milyen jókat vitáznátok azért írtam őt!

Természetesen nem adatok be MINDENT a fiamnak, de ezt az orvosával beszélem meg. De a kötelezőket mindenképp, sőt még azon felül is kapott 2-t. (bárányhimlőre nem oltattam, ha érdekel).

2015. márc. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/150 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Oltásellenesek! Azt mondom legyen, ahogy szeretnétek! Ne oltassatok, de akkor létre kéne hozni ilyen külvilágtól elzárt gettó jellegű területeket az oltatlanoknak, hogy véletlenül se kerüljenek olyannal kapcsolatba, aki életkora folytán még nem kaphatott meg bizonyos védőoltásokat! Szimpatikus megoldás nem?..Ha meg már youtube, nézegessétek a 8 hónapos babát is, akinek szamárköhögése van!!!!! Szörnyű, ahogy fulladozik szegény. Az oltásellenesek hazai "vezére" Labant Csaba, akinek a néhány hónapos kisbabája elhunyt, mert nem volt hajlandó orvost hívni hozzá! Tényleg követendő példa mondhatom!
2015. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/150 anonim ***** válasza:
12%

Igen megtagadhatod!

Ismerősöm is megtagadta,rá is szabadították a gyámügyet,járkáltak bíróságra majd elköltöztek Németországba ahol nincs kötelező védőoltás.Én beadattam a gyerekemnek az összes kötelezőt,de azért el godolkodtató,hogy a fejlett országokban (német,anglia) nem kötelező,a lakosság fele nem oltat,még sincsenek járványok...

2015. márc. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/150 anonim ***** válasza:
19%
Nem lennék támadó, ha más is képes lenne úgy vitatkozni, hogy közben nem feltételezi az oltásellenesekről, hogy ők már szívük szerint 12 hetesen elkapartatták volna a gyereküket! Mert számomra sokkal nagyobb erőfeszítés küzdeni a gyerekemért egy törvénnyel szemben, mint fejet hajtani egy rendszer ellen, amit nem tartok helyesnek. Az lenne a könnyebb út. Pusztán el kéne fogadni, hogy van ilyen vélemény is, és nem lehülyézni a másikat, aki nem úgy gondolja. Én nem mondtam senkinek, hogy ne oltassa a gyerekét, ez mindenkinek a magányügye. Épp így az enyém is. Csak annyit szeretnénk, hogy ne legyen kötelező, mert ez a szabadságjogok korlátozása. Ha jó az oltás, akkor az oltottaknak nincs mitől félniük, ha mi nem oltatunk... minket meg hagyjanak békén!
2015. márc. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!