Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyire öltöztetitek "ki"...

Ti mennyire öltöztetitek "ki" otthon 10-11 hónapos babátokat?

Figyelt kérdés

Egyik ismerős anyuka azt mondta neki otthon is mindig farmerban meg szép kis felsőben/bodyban volt a gyerek ennyi idősen, mert bárki jön váratlanul akkor is "csinos" legyen a gyerek. Én sem öltöztetem agyon foltos ruhába, de pl body és kényelmes melegítőnaci van rakta, amiben nyugiban mászhat, járkálhat. Hozzáteszem, tökre bírom az említett ismerősöm, nem leszólni akarom, csak ő más típus :)

Ti melyik típus vagytok?


2015. ápr. 2. 12:18
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
44%
Farmer helyett, ami melósruha, annak is találták ki, az általad említett találkozóra nem farmerben, hanem vászonnadrágban mennek a család férfitagjai például.
2015. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

hű akkor a mi családunk, meg ismerőseink elég gázok, mert egy margitszigeti kiruccanásra sosem vászonnaciban, hanem farmerban mennének :) max étterembe.

de tiszteletben tartom, hogy a te ismerőseid ilyenek. mondjuk szakmunkást és munkásembert sosem láttam még farmerban, ellenben az utcán átlagembert boltba menni, ismerősökkel találkozni elég sokat :-D

2015. ápr. 2. 13:27
 23/44 anonim ***** válasza:
82%
A lányaim ruháit mind a C&A-ban, H&M-ben, vagy az F&F-ben veszem. Szerintem ezek mind kedves, szép, csinos ruhák. De mindig úgy választok, hogy otthonra csak kényelmes, praktikus (melegítő, pulcsi, mellény) darabok kerüljenek viselésre.
2015. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%
Mi farmerban kutyát sétáltatunk maximum.
2015. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
52%

Otthon szabadidő nadrágban van a kislányom, mert itthon a kényelem az első. Utcára kis farmert, vagy ha jobb idő lesz szoknyácskát adok majd. Alkalmakra meg nyilván valami elegáns ruhát :)


Hű 72 %-os ti ilyen sznob félék vagytok? :-D Ne haragudj, de egy ÁTLAGOS ember, vagyis az utcán járkáló emberek számotokra mind link alakok? Én ilyen vezérigazgató típusokat tudok elképzelni, hogy lesül az arcukról a bőr, ha farmerban meglátják őket :-D Amúgy ja, ízlések és pofonok igazából parttalan vita, de az utolsó írásodból süt a lenézés azok felé, akik kutyasétáltatáson kívül máshova is fel mernek venni egy farmert :)

2015. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
"Mi farmerban kutyát sétáltatunk maximum." Ebben hol láttál egyetlen szót is másra nézve? És mi volt benne a jogalap a gúnyolódásra, miközben én egy szót nem szóltam más emberről?
2015. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
Merre laktok ti, hogy a farmer melósruha? :)
2015. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Nos, a farmernadrágot melósruhának találták ki, mint írtam is. Köztudott, hogy strapabíró anyagát munkásruhákhoz tervezték, pl. építkezésekre, farmokon dolgozóknak stb.
2015. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
69%

Mi farmerban kutyát sétáltatunk maximum.


És nem kényelmetlen a kutyának?

2015. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

...meg az aranyásóknak...

50 évvel ezelőtt, meg a huligánok hordták (legalábbis családi legenda szerint nagyanyám cafatokra tépte a nagybátyám farmernadrágját, mondván az ő fia járjon rendes öltözékben) De változnak az idők, ma a farmer egy teljesen hétköznapi viselet, és elég sokfélét készítenek, tehát kapáláshoz ugyanúgy találsz megfelelőt, mint ahogy elegáns megjelenéshez.

2015. ápr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!