Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok a helyemben,...

Mit csinálnátok a helyemben, nagyon mérges vagyok?

Figyelt kérdés
Fiam 1 éves,még szopik,szinte soha nem tudom az apjára hagyni,csak néha,ha 10 percre elugrok a boltba.Ma délután kifejezetten meleg volt,és elugrottam 10 percre a boltba.Férjemhez jött valaki,ki kellett mennie az udvarra,a gyereken csak egy rövidujju poló volt,meg egy vékony gatya.Mire hazaértem,igy volt kint a gyerekkel az udvaron.Mondtam,idén 3 szor volt beteg,én éjszakáztam,meg egyébként is hogy lehetsz ilyen felelötlen?Ö ugy gondolja nem volt hideg,igy is ki lehet vinni egy ekkora gyereket.Ti mit tennétek a helyemben?Ezek után soha többet nem merem a gyereket az apjára hagyni.
2015. ápr. 9. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez a hiszti minősített esete. Negyedjére írod le, hogy te virrasztottál két hónapon keresztül a gyerekkel. Nem arról szól a kérdésed, hogy mit csinálj, mert nem érdekelnek a tanácsok (higgadtan meg kéne beszélni apuval, hogy legközelebb öltöztesse fel, mert különben megfázik), csak hajtod a saját szöveged. Ha ilyen hangnemben beszélsz vele, nem csoda, hogy a férjed sem hallgat rád.
2015. ápr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es,nem tudom miböl gondolod hogy hisztiztem.higgadtan mondtam neki hogy ilyet még egyszer ne csináljon.Erre azt mondta nem volt hideg nem lesz semmi baja.És legközelebb is kiviszi mert ismerem.Ez már nem elöször fordul elö.
2015. ápr. 9. 20:08
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Minden férfi ilyen hülye.Mondjuk az már elég furcsa hogy nem érdekli a gyerek.Van ennek valami oka?
2015. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

szerencsére ma kifejezetten jó idő volt, ha csak 10 percre ugrottál el, akkor max 9 percet volt kint pólóban, abból nem lesz baj.

legközelebb öltöztesd fel a gyereket és úgy küld ki őket az udvarra míg lemész a boltba...

egyébként nem minden férfi hülye, enyém nem csinált ilyet soha

2015. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen vannak férfiak, akik lesz*arják,a mit mondunk nekik, mert nem ők szívják meg, ugyanis megcsinálják a sz*rt, aztán tovább nem érdekli őket, mert számukra nincs következménye a dolognak. Ilyenkor jön: hogy én nem értek hozzá! Szépen kérted, mégse érdekelte én azt mondom ne bízd rá többet! Annak, aki szerint hisztizik a kérdező, azt üzenem: többször írta, hogy 2 hónapot szenvedett vele? Ez már hiszti? 2 hónapon keresztül virrasztott minden éjszaka a gyereke mellet, napközben meg szenvedett az orr takarítással, próbálta etetgetni, itatgatni (ami eldugult orral elég sz*r ügy) 1-2 óra alvás után. Próbáltad? Azért mondod, hogy hisztizik? Én 3 napon és 2 éjszakán keresztül hallgattam a gyerekem sírását non-stop, és hiába próbáltam segíteni, annyit tudtam tenni, hogy simogattam, puszilgattam és beszéltem hozzá. És szintén más ökörsége miatt! Bár nem az apja volt (vele nincs gond), de az illetőt po*án tudtam volna csapni!
2015. ápr. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Na kedves utolsó,köszönöm szépen,legalább tudja valaki,hogy milyen egy 1 éves gyerekkel eldugult orral,aki még nem tudja kifujni az orrát,és minden egyes orrszivás és gyógyszer beadás orditással jár.Ráadásul orvosnál sorbanállásnál nem tud várni(persze mert rosszul volt)na ott amig sorra kerültünk plusz bent a rendelöben végig orditott.Aludni szopizni tele orral nem tudott.Soroljam?Ezt csak azt tudja aki végig csinálta már.Ja valaki azt irta hogy öltöztessem fel mielött elmegyek.Bent voltak és éppen ettek mielött elmentem és nem akartak kimenni.Akkor hogyan öltöztettem volna fel?Bent kb 28 fok volt.Nem volt tervben hogy kimennek.Csak jött valaki .
2015. ápr. 10. 08:04
 17/18 anonim ***** válasza:

Én jogosnak, sőt természetesnek tartom a kiborulásod és a férjed számonkérését. Felnőtt emberként se megyek ki egy szál rövid ujjúban ilyen időben, nemhogy 1 évest vinnék így ki. Majd 2 hónap múlva, ha az idő engedi. Ez felelőtlenség és nemtörődömség a férjed részéről. Nem lehet annyival elboronálni, hogy a férfiak nem tudnak ilyenre figyelni. Ez nagy baromság. Csak ha nem akarnak!!!

Persze, az nem megoldás, hogy nem bízod rá többet, sőt azzal csak többet ártasz mindhármotoknak. Ha lehiggadtál, próbáld meg nyugodt hangnemben megértetni vele a "szabályokat".

2015. ápr. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ahogy az egyik válaszoló is írta, a férfiaknak általában a szájukba kell rágni, hogy mit csináljanak :) ha kikészítesz egy ruhát az nem elég. Legközelebb ha elmész, készítsd ki a ruhát, mond neki hogy azt adja rá ha kimennek, akkor is ha Ő úgy érzi hogy annál lengébb öltözetben is kimehetnek.


A kérdésedben azt írtad hogy tegnap kifejezetten meleg volt, valószínűleg nem lesz gond. Sokszor meglepődök sétánál hogy látok 1 év körüli gyerekeket sapka nélkül olyan időben, amikor én még javában adok sapit a gyerekeimre.

2015. ápr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!