Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy fogadta a kistesót a...

Hogy fogadta a kistesót a nagyobbik gyerek? Hány év van köztük? Jól elvannak? Kisfiam 2 éves, eddig még érdekli a dolog, hogy majd fürdetjük hugit, stb.

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
2 év 3 hónap van a két lányom között.Az első 1-2 hónap simán ment minden,akkor kezdődött a probléma,amikor rájött a nagyobbik,hogy ez a baba most már mindig itt lesz.Sajnos a féltékenység még mindig megvan,igaz most már más formában jelentkezik: 13 és 11 évesek :)Gyereke válogatja,nem csak a szülő hozzáállása.Hiába próbáltam sokat vele lenni,mégis kialakult nála a féltékenység.Ő uralkodó természet és kicsit "egoista" is.
2010. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a "nagy" 2 és fél éves, fiú, a kicsi 4 hós lány.

Szereti a kicsit, nem bántja, nem féltékeny, de egyébként más gyerekekkel sem akaratos. Nem evszi el más játékát, szóval ezek benne valahogy nem alakultak ki (vagy csak még nem,...nem tudom) :)

Ő sajnos az a fajta lesz, "akit vernek" az óvodában és nem az aki ver...

Őt arra kell majd megtanítani hogy meg tudja védeni magát.

Viszont előnye a szelíd természetének ez,hogy nem tombol a tesóféltékenység szerencsére.

2010. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 év 2 hónap korkülönbséggel 2 lányom van. A kicsi 2 hós. Nálunk nem volt még gond, szereti a hugit, és finoman is nyúl hozzá, pedig egyébként eléggé szeleburdi :) Féltékenység nincs, segít fürdetni, pelenkázni, tolni a babakocsit :) Azért nincsenek hiú ábrándjaim, ha más nem majd akkor lesz féltékenység, "hajtépés", amikor a kicsit érdekelni kezdi a nagy játéka... :) De eddig csak jó dolgokat tapasztaltam!
2010. febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!