Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elalszik a kezemben, de a...

Elalszik a kezemben, de a kiságyban felébred azonnal, ha leteszem, ahogy kinyúlik a kis teste, milyen pozícióba tehetném még le?

Figyelt kérdés
Oldalára fektessem? Van valami bevált ötlet? 20 naposak vagyunk.
2010. febr. 20. 20:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ismerős gond :-)! Először is ha szépen szopik, nyugisan akkor nem nyel levegőt, nem szoktam este büfiztetni sohasem. Mivel cicin alszik el, már előre a takaró alá szorítom a kezét, hogy ne rebegjen álmában, mert arra ébrednek fel sokszor. Hozzábujok és megvárom még mélyen alszik, vagyis kiesik a cumi a szájából. Ilyenkor lelépek! Tekerd be plédbe és ugy ringatsd el, akkor nem fogja annyira érezni, hogy leteszed és a testhőd is távolodik.. Mondjuk én sose szoktattam a karban altatásra. Gondolj bele majd lesz 6-7 kilo is na azt ringatni, fájni fog majd a hátad. Feküdj mellé és szorítsd magadhoz, mondd azt, hogy sssssss és simogatsd. nekem ez vált be.
2010. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%

Én is a hasamon altattam nagyon sokáig.Addig várt a munka.Enni,inni meg lehet úgy is,de tényleg.Egyik kezemben a bébit tartottam,a másikkal meg intéztm,amit tudtam.DE!

Próbálj venni kengurut,vagy hordozókendőt:kösd magadra a babád és akkor elég sok mindent meg tudsz csinálni.Sajnos nekem már nem akarat megszokni,nagyobbacska volt,amikor ez eszembe jutott.Ha nagyobb lesz,akkor nem fogja ennyire igényelni a közelséged.Most még arra van szüksége,hogy érezzen téged.9 hónapig együtt voltatok:)próbáld ki!!!

2010. febr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekünk smemi nem vált be sajnos. ahogy leért a kiságyba, kipattan t a szeme. kb 3 hós koráig úgy aludt nappal, hogy a kezemben, én is ledőltem, de smemit nem tudtam csinálni, volt hogy 3 órát ugyanabbana helyzetbn, a karom meg majd' leszakadt. elalduni csak úgy volt hajandó, hogy ringattam, járkáltam vele, és énekeltem, vag y valami elég hngos zene szólt. semmi más nem működött, és így is sokáig tartott, amíg elaludt. aztán kb. 3,5 hós korától már elaludt úgy , hogy fekve megszoptattam, és utána, akkor már nem kellett büfiztetni. viszont emiatt egy percte se aludt a kiságyában. Hát én se így képzeltem, pedig bizony próbáltuk máshogy is, de nem és nem. Sírni hagyni meg nem akartam a kis cseppemet.
2010. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én oldalt altattam a lányomat.(furi volt mert a fiam meg anno csak hason aludt és oldalt sose)

Így szeret aludni, de első 2 hónapban nehezebben ment az altatás, aztán ahogy nőnek, fejlődnek már könnyebb volt, most már magától veszi fel azt a pózt amit kényelmesnek érez:) 4 hós

2010. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!