Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél honapos a kislányom...

3 és fél honapos a kislányom  . Szerintetek mit csinállyak?

Figyelt kérdés
egy idelye egyfojtába üni akar párszor felhuztam de azóta egyáltalán nem akar feküdni, folyton bukik és ha fekszik sir mondták hogy hagyam sirni egy picit de anyira behiztizi magát hogy fuldoklik amugy ha felhuzom megül egyedü 1-2 percig . ha eldől akkoris sir de nem azonnal csak ha nem ültetem visza
2015. ápr. 23. 08:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

TÉNYLEG NEM JELEZ NEKED SEMMI A BOTRÁNYOS HELYESÍRÁSI PROBLÉMÁIDRÓL?!?!?!


Rossz olvasni is!

2015. ápr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%

Off: lehet nem magyarországi, hanem pl felvidéki magyar a kérdező! Ha így van, akkor ne bántsátok,enehéz nyelv a magyar,így is szép, hogy beszéli a nyelvet!

Ha magyarországi, akkor inkább nem mondok semmit...

2015. ápr. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
70%

Biztos, hogy a gyereked is érzékeny a helyesírásra, azért reagál így.


Vegyél egy helyesírási szótárt, forgasd lelkesen, és a gyerek se lesz többet nyűgös! Garantálom!

2015. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
honnan gondolod hogy a sűrítőtől rosszul van?kérj másik félét a dokitól.Mivel az ülés miatt nyomodik a pocakja,persze h fáj neki azért is sir.Espumisan csepp hátha hasfájós???
2015. ápr. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%

ma 09:29

És akkor mi van, ha nem magyarországi? Én is erdélyi vagyok, de azért tudok írni. Persze, becsúszik pár baki mindenkinél, főleg, ha más nyelven végezte el a sulit, de ilyet írni, hogy egy ideLYE? Meg csinállyak???

2015. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
78%
A kérdés olvashatatlan.
2015. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ne ültesd, attól hogy nagy baba, attól még az izomzata és a gerince nincs kész az ülésre.

Fektesd hasra, hanyatt, ringasd, énekelj neki, fektesd hintába.

2015. ápr. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Szia! Az én lányom is refluxos volt, neki Beba HA AR tápszert írt a doktornőnk, ez sűrű. Kiságy a fejnél megemelve. Tegyél a lába alá jó vastag lexikonokat, vagy mi úgy csináltuk meg,hogy a fekvőrész lett csak megemelve. A férjem a kiságy fejénél fúrt 2 lyukat 10-15 cm-vel magasabban, mint volt, arra ment az ágyrács.

Kaja után a doktornő szerint 1- másfél órát félülő pozícióban kellett lennie. Én beleraktam a hordozóba, vagy a hintába (persze nem hintázott). Ez bevált nagyjából.

2015. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia. Az én babam is ugyanezt csinálja amit a tied, csak az enyém 11 hetes.

Nem szabad engedni hogy üljön akármennyire is szeretne, sajnos én is megszenvedek vele, mert folyamatosan dőlne előre, ha meg nem engedem sír.

A pihenoszekben is húzza fel saját magát, néha úgy kell visszatartanom hogy nem szabad. A bukás miatt sokszor bufiztetem, nálunk is általában akkor jött vissza a tej ha félig ültetve bufizett. Amióta felallok vele és vállon bufizik azóta nem sok jön ki. Igaz az is egy katasztrófa mert nem akar megmaradni a vállamon se. Folyamatosan hasra fektetem, fesziti magát meg erolkodik közben de inkább hasaljon és szenved kicsit mint üljön.

Az én babam is hatalmas, 68 cm, és 7200 gramm.

De megfigyeltem hogy az állandó ultetestol bukik és fáj a pocak a sok preselestol nyomástol.

Inkább fogd kézben állva mintha ülne, meg tedd hasra, emeld az ágyon a fejreszt, de ne hagyd meg ülni, talán 1-másfél hónap múlva lehet próbálkozni.

2015. ápr. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nyilván nekem is kifolyik tőle a szemem, de ha - bár ez csak jóindulatú feltételezés - nem magyarországi magyar, akkor tényleg nem kellene egyből támadni...

Van egy nagyon kedves, értelmes, tanult erdélyi magyar család-barátunk, és hiába gyönyörűen beszélik a nyelvet, a helyesírásuk finoman fogalmazva is gyötrelmes... ezért védtem a kérdezőt, amennyiben nem itt lakik...

2015. ápr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!