Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél honapos a kislányom...

3 és fél honapos a kislányom  . Szerintetek mit csinállyak?

Figyelt kérdés
egy idelye egyfojtába üni akar párszor felhuztam de azóta egyáltalán nem akar feküdni, folyton bukik és ha fekszik sir mondták hogy hagyam sirni egy picit de anyira behiztizi magát hogy fuldoklik amugy ha felhuzom megül egyedü 1-2 percig . ha eldől akkoris sir de nem azonnal csak ha nem ültetem visza
2015. ápr. 23. 08:34
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
bocs de magyar vagyok nem tudhatjátok miért írtam így lehet hogy épp siettem vagy mert pld azért mert helyesirási problémáim vannak amiről papirom is van és nem arrol kértem véleminyt hogy hogy irok szerintem nem kell azonnal lehúzni a másikat ha nemis tugyátok h miért ien az irása
2015. ápr. 24. 06:25
 22/22 anonim ***** válasza:
Igénytelen az írásod, ne magyarázkodj! A férjem sem tud helyesen írni, de képzeld, ismeri a programot, ami ellenőrzi, ha valamit rosszul ír. Ajánlom neked is, mert ez büntetés az olvasók felé:S
2015. ápr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!