Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtatok először banánt...

Mikor adtatok először banánt a picinek és hogy készítettétek el? Lett valami probléma/reakció?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
7 hónapos volt a lányom mikor először kapott, semmi baja nem volt tőle, csak arra kell vigyázni hogy sok babának szorulást okoz. Általában barackkal keverem.
2010. febr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Enyém is 7 hónapos,ma adtam neki először egy felet őszivel.A közepét kivágtam-az apró magvakat.

Remélem nem lesz holnapra csupa pötty:)

2010. febr. 24. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
8 hós korában kapott először, az egészet leturmixoltam őszibaracklével, semmit nem szedtem ki belőle
2010. febr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

6,5 hónaposan, leturmixoltam a banánt, úgy ette. Nem lett semmi baja, csak "szőrös" lett a kakija másnap.

Bár azt írod, hogy kiszedted a közepét, azért ne lepődj meg, ha másképp néz ki majd a kaki.

2010. febr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!Banánnal kezdtük a kóstolgatást,ekkor 4,5-5 hónapos volt a kisfiam.Nem okozott problémát,sem a kakinál,sem egyéb szempontból.Sajna utólag tudtam meg,hogy csak későbbtől ajánlják,de mint írtam,szerencsére nem volt belőle baj.

Éppen a napokban olvastam,hogy nem kell kiszedni a magokat belőle.

2010. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pár napja azt mondta a védőmő, hogy a banánnal még várjak, várjam meg míg a babám 1 éves lesz.
2010. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, más gyümölccsel (barack, körte, alma , szilva), nem lett semmi baja.
2010. febr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az én lánykám körtével turmixolva imádja, 5hós.
2010. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy 7 hónaposan. Először tegyél csak két falatot bele, aztán következő nap megint. Aztán mehet fél. Én egy egészet soha nem teszek bele, mert tényleg cefetül fog. Ma csináltam a lányomnak: 1 alma, 4 aszalt szilva, fél bancsi.
2010. febr. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!