Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon kevés ennyi babaruha...

Nagyon kevés ennyi babaruha indulásnak?

Figyelt kérdés

56-os méretből:

-4 rövid ujjú body,

-2 rugdalózó

62-es méretből:

-5 rövid ujjú body,

-5 hosszú ujjú body,

-3 rugdalózó


1 ujjatlan hálózsák 0-6 hós (68)

1 hosszú ujjú hálózsák (62)

takarók (2)

karmolás elleni kesztyű

kiszokni

2 cérnasapka

1 kapucnis kocsikabát (62)


Augusztus 30-ra vagyok kiírva, eddig mindig kicsit nagyobb volt az UH-n.

Én annak idején 51 centivel és 3450-el születtem.


Mindenkitől azt hallom, hogy csak mutatóban vegyek 56-ost, de tényleg elég ennyi?

Nekem rettenetesen kevésnek tűnik. Főleg rugdalózóból.


Adjatok tanácsot!

Köszi!



2015. máj. 23. 08:08
1 2 3
 21/23 Adrienn0122 ***** válasza:
Talpas pamutnadrág Auchanban mindig van. Sima egyszínű, fehéret, világoszöldet, rózsaszínt, világoskéket, cikláment láttam eddig. Ha jól emlékszem, 499/db. vagy max. egy százassal több. Az Auchanos cuccok általában kisebbek mint a normál méret, ezt sem árt tudni. A bodykat is nagyon szeretem, amik onnan vannak, ez az egyetlen típus, ami nem túl bő a kislányomra.
2015. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

A 62-es rugik nagyok egy átlag újszülöttnek. Ha egy nap kakis lesz a 2 db 56-os rugi, akkor a 62-est ráadhatod, de elképzelhető, hogy kényelmetlen lesz neki, mindig elakad majd a lába, hacsak nem 60 cm-is, 4,5 kg gyereked lesz.

Azt is számítsd bele, hogy a születési hosszt úgy mérik, hogy a hajlatokkal együtt, tehát ha pl. 58 cm-nek mérik születéskor, a védőnő az első méréskor kb. 55 cm-nek fogja mérni, mert ők már nem mérik a hajlatokat. Pont ezért jó akár egy 60 cm-rel született gyerekre is az 56-os rugi.

2015. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
auchanos bodyt én nem ajánlok így 56-os 62esnek. vékonyabb babáknak jó,de pufibbaknak nem. én amit vettem rá se tudtam adni,úgy vágta a combját. majd ha megszületett,kiderül,hogy milyen alkatú lesz
2015. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!