Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves gyerkőccel be merjek...

Egy éves gyerkőccel be merjek vállalni egy buszos Horvátország vagy Görögországi utazást?

Figyelt kérdés

Volt valaki aki elment îgy? Tapasztalatok?

Bevállalnátok?



2015. jún. 22. 15:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmiképp, busszal semmiképp.
2015. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Nem szeretnènk belföldre menni.

A kèrdès azèrt fogalmazódott meg bennem mert egyik közeli ismerőseink is most voltak.

A gyereket pedig ügyesen lefoglalták.

Az első órában mèg nagy volt az új dolog varázsa.

Utána pedig játszottak, tableten mesèket nèztek, mondókáztak.

A vège felè nyűgösködött egy kicsit a kisfiú de rajtuk kîvűl is voltak gyerekek îgy nem csak ők voltak "zavarók".

Reggel 6kor indultak kb 11-12re már ott voltak.

2015. jún. 22. 15:28
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
És az vigasztalna, hogy nem csak a te gyereked "zavaró" hanem a másé is?
2015. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Nem zavarna, ez ezzel jár.

Nem szállíthatom le őket a buszról ès senkit nem kötelezhetek arra, hogy èvekig ne menjen nyaralni mert egy kèt embert zavar.

Voltam busszal nyaralni, igaz csak belföldön de voltak gyerekek a buszon (egészen kicsik is).

2015. jún. 22. 15:35
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt kérdeztem, hogy zavarna-e, hanem hogy vigasz lenne-e számodra, hogy másik gyerek is zavarja az utasokat! Érdekes felfogásod van. A többi utas gondolod azért fizet, hogy egy napig hallgassa a gyereked nyűglődését? Továbbá a gyerekedet is kitennéd egy ilyen kényelmetlenségnek? Ő sem élvezné!
2015. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos nem tenném ki a gyerekem egy ilyen utnak bár én magam sem vállalnám be
2015. jún. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember pihenni menne, ha ilyen útra vállalkozik. Én nem örülnék neki, ha a buszút alatt végig gyereksírást kellene halljak, hiába szeretem a gyerekeket.
2015. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Hát 1 évessel biztos nem, egyiket sem. Nekünk még a 2 órás úton is meg kellett állni, az akkor 1,5 évessel. Mi most 2-vel megyünk a nagy 3,5 a kicsi majdnem 1 lesz és csak 1 órás utat "merek" velük bevállalni. Nem tudom miért nem jó neked belföldön. Annyi hely van itt is.

Egyébként amit írtál, hogy tablet mesenézés, mondókázás, az egy 1 éves gyerekkel nem fog menni. Talán nekünk a 3 évessel tudnánk ezt megcsinálni, de hogy ő is végigülné az utat kétlem, csak nyűg lenne.

Szóval nem azt mondja itt senki, hogy ne menjetek nyaralni, míg kicsi, csak olyan megoldást kell keresni, ami nektek és a gyerekeknek is jó, de szerintem inkább a gyerekeknek. Legalábbis mi elsősorban őket nézzük.

2015. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Vègère szerintem nagyon múlik, hogy a gyerek milyen ès mennyire nyugodt, lehet lekötni a figyelmèt stb.

A görögországot lemondtam az tènyleg hosszú.

De egy Isztriai hely nem vèszes.

Köszönöm a válaszokat.

2015. jún. 22. 15:57
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát semmiképp. Tapasztalatból beszélek :) 3 gyerekünk van és nekünk sincs autónk, így mindenhova busszal megyünk. Apukámékhoz szoktunk menni, ők busszal 3 óra távolságra vannak. Nagyon nehéz, szóval ne vállalkozzatok rá.
2015. jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!