Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves gyerkőccel be merjek...

Egy éves gyerkőccel be merjek vállalni egy buszos Horvátország vagy Görögországi utazást?

Figyelt kérdés

Volt valaki aki elment îgy? Tapasztalatok?

Bevállalnátok?



2015. jún. 22. 15:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
szerintem Horvátország közeli része bevállalható,de én menetrend szerinti busszal mennék,mert az éjszaka megy reggelre van ott,ha szerencséd van átalussza az utat. szállást meg lehet innen foglalni.
2015. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
60%
Miért nem vesztek egy autót a görögországi nyaralás árából? Annyi pénzből már kijön egy olyan autó, ami elmegy pár évig, aztán mehetsz jövőre külföldre. Amúgy nem mennék ekkora gyerekkel buszos kirándulásra.
2015. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy erről szól a kèrdèsem hogy mièrt nem autót veszünk a nyaralás árából.
2015. jún. 22. 16:39
 24/35 anonim ***** válasza:
Legyel tekintettel a tobbi utasra is.Lehet a masik parnak szerencseje volt.Az ilyen pici gyerek meg jo esellyel vegig orditja az utat,es nem tudsz mit csinalni.Azert igy elindulnu,hogy ugyse szallithatnak le...azert egy kulfoldi nyaralas nem ennyire fontos.
2015. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Egy éves gyereknek semmilyen maradandó élményt nem nyújt sem Görögország, sem Horvátország.
2015. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
41%

22-es te milyen autót veszel ennyi pénzért? 30 éves kispolskit?



[link]

2015. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

1 éves gyerekkel 2-3 órás útra mennék maximum! Van repülő is, ami sokkal hamarbb célba ér. Én azzal mennék. Busz semmiképpen nem jön szóba.

De te tudod... csak nehogy megbánd...

2015. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Off: Kedves 26-os. Abban az árban még nincs benne az oda-és visszaút.
2015. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe sem jutna.

Barátnőmék autóval voltak síelni,amikor egy éves volt a pici, még az sem volt egyszerű.

Ezzel én úgy vagyok,hogy ha gyereket vállaltam, akkor le tudok mondani egy-két évre valamiről.

2015. jún. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

2,5 éves volt a gyerek, amikor először nyaralni mentünk, az elsődleges szempont az volt, hogy maximum 2 óra legyen az út, és autóval mentünk, így út közben bármikor meg tudtunk állni.


Ilyen kicsivel még nem mennék külföldre semmivel, nemhogy busszal.

2015. jún. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!