Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak engem idegesít, hogy...

Csak engem idegesít, hogy folyton a nyakunkra járnak?

Figyelt kérdés
Van egy 3hónapos kisbabám, és a családtagok folyton a nyakunkra járnak, van olyan,hogy a sógornőmet este 9 kor is itt eszi a fene.
2015. júl. 2. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem csak téged, engem is nagyon idegesít, hogy folyton a nyakatokra járnak.
2015. júl. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
engem egy cseppet se idegesít, hogy a sógornődet ott eszi a fene.. :)
2015. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Engem sem idegesít a sógornőd. Igazából mire is vagy kíváncsi?
2015. júl. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
engem is idegesitene, miért nem mondod meg nekik hogy pihenésre vágytok. Elég tapintatlan sógornőd van, a férjed meg elég bamba hogy nem veszi észre mikor kellene a saját rokonát távozásra birni
2015. júl. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
elnézést kívánok, lemaradt ,hogy titeket nem idegesít,ha a családtagok folyton a nyakatokra járnak?
2015. júl. 2. 15:52
 6/12 A kérdező kommentje:
sajnos a férjem sokszor dolgozik, hiába mondom neki,hogy mondja meg nekik,hogy későn ne járjanak ide főleg amikor fürdés és alvás van ..
2015. júl. 2. 15:54
 7/12 A kérdező kommentje:
meg ide állítanak betegen és meg vannak sértődve,hogy elküldöm őket, hát ez a gyerek máshol is elkaphatja? hát menjenek a fenébe ,hogy nem érik fel ésszel, hogy egy 3 hónpos pici babáról van szó.
2015. júl. 2. 15:58
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
mi az, hogy oda állítanak? :O ide még senki nem jött hívatlanul, én se mennék soha senkihez úgy, hogy nem is hívtak...
2015. júl. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen megértelek!! Nem tudom hogy miért nem tudják az emberek felfogni, hogy ilyenkor nyugalomra van szüksége a babának és anyának is..

ugyan nekem még van hátra 5 hetem de már most rettegek a sógornőm ostromátol.. pont tegnap mondta a 6 éves lányának h majd jövünk minden nap babázni (és sajnos ismerem annyira h ez így is lesz..) hát gondolhatok hogy kikerekedett a szemem.. persze megbántani sem akarom mert egyébként szeretem őket! pedig már nem egyszer felhívtam rá a figyelmét hogy az elején nyugalomra lesz szükségünk de sajnos őt az fogja csak érdekelni h NEKI mi a jó és h Ő már pedig nem bírja ki h ne nézze meg minden nap.. sajnos nem fogja fel h ez most nem RÓLA szól.. értem én h részese alar lenni és egy kicsit a sajátjának érzi de most nem ő a fontos. .

2015. júl. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kicsit megnyugodtam a kérdés és a válaszok láttán, mert eddig azt hittem, csak az én sógornőm hülye. De már látom, hogy nagyjából mindenkié.
2015. júl. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!