Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves körüli babák anyukáit...

1 éves körüli babák anyukáit kérdezem, a ti babátok szokott hisztizni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az igazi hisztis korszak 2 év körül jelentkezik de nem tudom a kislányom viselkedését hová tenni .. 11 hónapos kislányom az utóbbi pár napban állandóan sir ha valami nem ugy van ahogyan ő elképzelte..minden kell neki ami az én kezemben van és minden kell neki amit nem szabad..ha elveszek tőle valamit ugy ordit hogy nem tudom megnyugtatni..már három napja napközben nem akar aludni mert lerakom, felkel, és mutogat a kis kezével hogy mit adjak neki-ha nem adom oda (mert nem neki való) nagy ordításba kezd ..pl ma is dühöngött és hátra dobálta magát az etető székben mert nem akart reggelizni, és ez igy megy egész nap...tik hogy kezelitek az ilyen "hisztiket" ? Bocsi a hely.hibákért
2015. júl. 3. 23:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6 os válaszoló, teljesen egyetértek veled abban hogy ahogyan nevelik a gyereket olyan lesz..Biztos vagyok benne hogy te is egyetértesz velem abban hogy te se születtél bunkónak és rossz szülőnek aki ilyen ocsmány szavakkal iletti a saját lányát csak egyszerűen a szüleid neveltek olyannak !!!
2015. júl. 4. 14:01
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez idő körül kezdődött a "hiszti", de 1-2 hét alatt elmúlt. Nem figyeltem rá, és abbahagyta. Akkor azt hittem, ennyi volt. Most két éves, és 1-2 havonta 1-2 hétre mindenen behisztizik, mindent azonnal akar, de nyugodt hangon közlöm, hogy várnia kell, olyankor bevonul a szobájába, mert az elején mondtuk neki, ott lehet hisztizni, majd szóljon, ha végzett :D


Nem figyelünk rá, mert nagyon kis ravasz már most, de szerencsére már tavasz óta nyugi van, semmi hiszti, elég egyszer rászólni, olyankor feljajdul és keres más elfoglaltságot :D

Kitartás kell hozzá nagyon sok :D Szerencsére nekem egyszer dobta földhöz magát, akkor meglepődött a koppanástól, azóta nem teszi...

2015. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!